Трускавецькі школи – з новою комп’ютерною технікою

31.10.2016 | Filed under: Новини

Понад 500 тисяч гривень з міського бюджету Трускавця було виділено на нову комп’ютерну техніку для трускавецьких шкіл. Про це інформує відділ інформаційного за безпечення Трускавецької міської ради. За ці кошти вже закупили необхідне обладнання.

Зокрема, школа № 2-гімназія укомплектована новим комп’ютерним класом на 11 місць, а також мультимедійним комплексом з інтерактивною дошкою. Для закладів освіти закупили 6 проекторів з екраном, 17 ноутбуків, з них: 5 – для шкіл міста, 8 – для садочків, один для БУТу та один для «Спортовця». Також додатково школи отримали 2 комп’ютери, садочки – 4.

Та це ще не всі досягнення в галузі освіти, оскільки цього року відбулось чимало позитивних перетворень майже в усіх закладах. Як повідомив начальник відділу освіти Трускавця Орест Лобик, у місті підходять до завершення ремонтні роботи по усіх навчальних закладах, що були заплановані на цей рік. А саме, в НВК «СЗШ №2-гімназія» проведено реконструкцію системи водопостачання, а також капітальний ремонт входів. У садочку «Сонечко» пройшла реконструкція даху. Дошкільний заклад «Зірочка» тепер з новим ігровим майданчиком. У ДНЗ «Ялинка» – ремонт системи опалення.

Як зазначив міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, сезон зовнішніх робіт завершено, а відтак місто звертатиме увагу на закупки необхідного для всіх напрямків. Він також наголосив, на тому, щоб усі розпорядники коштів подали свої пропозиції щодо необхідних закупівель. Відповідно у трускавецьких школах оновлення чи то технологіями, чи новими меблями, чи обладнанням не завершується. Це саме стосується й інших галузей.

(Переглядів 140 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви