Трускавецькі школярі максимально охоплені позашкільною освітою

20.05.2019 | Filed under: Новини

Показник охопленості позашкільною освітою в місті-курорті – один з найкращих по Україні. З двох тисяч дітей шкільного віку, майже півтисячі навчаються в школі мистецтв. Майже 40% трускавецьких школярів відвідують ДЮСК “Спортовець”.

Про це на понеділковій нараді заявив міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

Трускавецькі школярі можуть без проблем знайти собі цікаві спортивні, музичні чи мистецькі заняття. Мова йде, в першу чергу, про Трускавецьку школу мистецтв, яку на сьогоднішній день відвідує майже півтисячі трускавецьких школярів і кількість її вихованців невпинно зростає. Великим охопленням школярів може хвалитись трускавецький ДЮСК “Спортовець”, кількість вихованців якого сягає 40% дітей шкільного віку. Також це Будинок учнівської творчості, де трускавецькі учні з задоволенням можуть обрати для себе гурток, відповідно до своїх інтересів та вподобань.

“Такого охоплення дітей позашкільною освітою немає ніде по Україні. Ми тут – серед лідерів. І це зайвий раз свідчить про те, що ми працюємо в правильному напрямку, коли підтримуємо заклади позашкільної освіти та сприяємо розвитку наших дітей” – наголосив Андрій Кульчинський.

Ніна Федько, Трускавець-Онлайн

(Переглядів 24 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу касира
  22.08.2019 | 14:40

  Запрошуємо на роботу касира в м. Трускавець! Вимоги: економічна освіта; відповідальність; чесність; уважність. Робота позмінна. Тел. 097-947-48-89 (Мар`яна). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Танцювальні майстер-класи у Трускавці (0)Запрошуємо на роботу (0)24 липня у Трускавці не буде води (0)

 • Оренда двокімнатної квартири у Трускавці
  19.08.2019 | 10:31

  На довготривалий період здається двокімнатна квартира по вул. Сагайдачного (м. Трускавець), І поверх. Меблі, холодильник, пралка, плитка, газовий котел, місце для паркування, комора. Тел. +38-067-172-81-98 (Тетяна). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)“Ювента” оголошує набір в школу спортивних та бальних танців (0)Танцювальні майстер-класи у Трускавці (0)Борислав запрошує на […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви