«Трускавецькому віснику» – 5 років!

14.08.2013 | Filed under: Публікації

Шановні друзі! 14 серпня минає п’ять років від того моменту, коли появився (і запрацював) проект «Трускавецький вісник». Це перший невеличкий ювілей нашого Інтернет-видання, яке день за днем, тиждень за тижнем, місяць за місяцем і рік за роком працює на благо Трускавця, інформує громаду міста, регіону та Інтернет-товариство про події, які в нас відбуваються.

Інтернет-видання «Трускавецький вісник» було започатковано у 2008 році, в час, коли альтернативи щоденним новинам фактично не було. Раз на тиждень виходили міські та регіональні газети, а Інтернет-сайти, які резидували в місті-курорті, фактично новин про події в місті майже не подавали. Тому поява у серпні 2008 року в Інтернет-просторі «Трускавецького вісника» стала помітною майже одразу. Тим більше, що з самого початку було видно – видання не є справою рук однієї людини і воно не може бути ручним. Так воно й було, так є і зараз, від того часу і дотепер в нашому виданні появляються як різко опозиційні, так і явно провладні матеріали. Дехто дозволяє собі критикувати таку позицію, але факт є фактом – читач сам може обирати, що йому читати і як ставитися до тієї чи іншої публікації.

За п’ять років діяльності «Трускавецький вісник» наростив обсяги співпраці від абсолютної більшості місцевих мас-медіа до провідних видань обласного та загальноукраїнського рівня. З нашої подачі новини про Трускавець з’являються на багатьох Інтернет-порталах і не так важливо, що не завжди є пряме посилання на першоджерело. Головне – область, Україна, світ бачать Трускавець очима «Трускавецького вісника». Та найголовніше, що перевірити правдивість інформації та висловити своє ставлення можуть безпосередньо самі трускавчани – люди, які живуть у цьому місті, які особисто знають проблеми курорту та можуть запропонувати шляхи їхнього вирішення.

Втім, у полі зору «Трускавецького вісника» фактично од самого початку були і залишаються також Дрогобич, Борислав, Стебник, Дрогобицький район. Вісник став рупором не лише Трускавця, а  всього регіону – із резиденцією у Трускавці. І те, що нас читають мешканці міст-сусідів – це закономірне явище, факт, аксіома, яку не варто й доводити.

«Трускавецький вісник» створювався як довготривалий проект, а не під вибори, як багато інших газет-одноденок чи сайтів «під кандидата». «Трускавецький вісник» з самого початку не був комерційним проектом, тобто, це не якийсь прибутковий бізнес, а вклад авторів ідеї у розвиток громадянського суспільства. І те, що багато інших видань рівняються на нас, не є джерелом пихи, а джерелом вдячності Богу за Його підтримку і Його благословення для нас. Жодні виборчі потрясіння (вибори Президента 2010 року, місцеві вибори 2010 року, вибори до Верховної ради України 2012 року) не дозволили нашому Інтернет-виданню стати на сторону однієї політичної сили чи одного кандидата, «продатися», як продавалися більшість тих, хто вічно голодний і ситим ніколи не буде. Люди потребують інформації і вони мають її, хоча ще так багато чинуш у Трускавці та регіоні роблять все, аби цю інформацію приховати, спотворити, зберегти тільки для себе. Та поки є «Трускавецький вісник», до того часу не матимуть спокою нечисті душею людці із липкими руками.

«Трускавецький вісник». За п’ять років вийшло понад 650 його номерів, в кожному з яких короткі новини, публікації, репортажі, офіційна інформація, спортивні, кримінальні новини, розлогі інтерв’ю та аналітичні матеріали – це колосальний об’єм інформації, це історія Трускавця новітнього часу, це те джерело, яке в майбутньому зможе стати у пригоді дослідникам та науковцям. Звичайно, були в нашій роботі помилки, інколи прикрі, але не помиляється тільки той, хто не працює.

І місто, і світ змінюються щодня, змінюються люди навколо нас, час невблаганно минає і нема на це жодного впливу. Але цей час, ці люди, які живуть у ньому, фіксуються в об’єктиві фотоапарата, у писаному слові, у новині, статті, залишаючи таким чином слід. «Трускавецький вісник» вже залишив слід в історії Трускавця та місцевої журналістики і однозначно, що тільки з висоти часу можна буде судити про якість нашої роботи. А тим часом продовжуємо працювати і дякуємо Вам, шановні читачі «Трускавецького вісника», за те, що обираєте нас та довіряєте нам. Дякуємо також всім, хто надає нам моральну підтримку та допомагає в будь-який інший спосіб – інформаційно, юридично, молитовно, співпрацюючи чи критикуючи, читаючи нас та коментуючи, поширюючи інформацію, якою ми ділимося з вами. Хто володіє інформацією, той володіє світом! – цей девіз супроводжує нас із початків «Трускавецького вісника». А світом повинні володіти чесні та порядні люди і це є провідна думка нашого Інтернет-видання.

Дякуємо, що Ви були, є і будете з нами. Всіх гараздів Вам, шановні читачі, зичить редакція «Трускавецького вісника». Рясних Вам Божих благословінь!

З повагою, Володимир Ключак, редактор

(Переглядів 255 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви