«Трускавецькому віснику» – 5 років!

14.08.2013 | Filed under: Публікації

Шановні друзі! 14 серпня минає п’ять років від того моменту, коли появився (і запрацював) проект «Трускавецький вісник». Це перший невеличкий ювілей нашого Інтернет-видання, яке день за днем, тиждень за тижнем, місяць за місяцем і рік за роком працює на благо Трускавця, інформує громаду міста, регіону та Інтернет-товариство про події, які в нас відбуваються.

Інтернет-видання «Трускавецький вісник» було започатковано у 2008 році, в час, коли альтернативи щоденним новинам фактично не було. Раз на тиждень виходили міські та регіональні газети, а Інтернет-сайти, які резидували в місті-курорті, фактично новин про події в місті майже не подавали. Тому поява у серпні 2008 року в Інтернет-просторі «Трускавецького вісника» стала помітною майже одразу. Тим більше, що з самого початку було видно – видання не є справою рук однієї людини і воно не може бути ручним. Так воно й було, так є і зараз, від того часу і дотепер в нашому виданні появляються як різко опозиційні, так і явно провладні матеріали. Дехто дозволяє собі критикувати таку позицію, але факт є фактом – читач сам може обирати, що йому читати і як ставитися до тієї чи іншої публікації.

За п’ять років діяльності «Трускавецький вісник» наростив обсяги співпраці від абсолютної більшості місцевих мас-медіа до провідних видань обласного та загальноукраїнського рівня. З нашої подачі новини про Трускавець з’являються на багатьох Інтернет-порталах і не так важливо, що не завжди є пряме посилання на першоджерело. Головне – область, Україна, світ бачать Трускавець очима «Трускавецького вісника». Та найголовніше, що перевірити правдивість інформації та висловити своє ставлення можуть безпосередньо самі трускавчани – люди, які живуть у цьому місті, які особисто знають проблеми курорту та можуть запропонувати шляхи їхнього вирішення.

Втім, у полі зору «Трускавецького вісника» фактично од самого початку були і залишаються також Дрогобич, Борислав, Стебник, Дрогобицький район. Вісник став рупором не лише Трускавця, а  всього регіону – із резиденцією у Трускавці. І те, що нас читають мешканці міст-сусідів – це закономірне явище, факт, аксіома, яку не варто й доводити.

«Трускавецький вісник» створювався як довготривалий проект, а не під вибори, як багато інших газет-одноденок чи сайтів «під кандидата». «Трускавецький вісник» з самого початку не був комерційним проектом, тобто, це не якийсь прибутковий бізнес, а вклад авторів ідеї у розвиток громадянського суспільства. І те, що багато інших видань рівняються на нас, не є джерелом пихи, а джерелом вдячності Богу за Його підтримку і Його благословення для нас. Жодні виборчі потрясіння (вибори Президента 2010 року, місцеві вибори 2010 року, вибори до Верховної ради України 2012 року) не дозволили нашому Інтернет-виданню стати на сторону однієї політичної сили чи одного кандидата, «продатися», як продавалися більшість тих, хто вічно голодний і ситим ніколи не буде. Люди потребують інформації і вони мають її, хоча ще так багато чинуш у Трускавці та регіоні роблять все, аби цю інформацію приховати, спотворити, зберегти тільки для себе. Та поки є «Трускавецький вісник», до того часу не матимуть спокою нечисті душею людці із липкими руками.

«Трускавецький вісник». За п’ять років вийшло понад 650 його номерів, в кожному з яких короткі новини, публікації, репортажі, офіційна інформація, спортивні, кримінальні новини, розлогі інтерв’ю та аналітичні матеріали – це колосальний об’єм інформації, це історія Трускавця новітнього часу, це те джерело, яке в майбутньому зможе стати у пригоді дослідникам та науковцям. Звичайно, були в нашій роботі помилки, інколи прикрі, але не помиляється тільки той, хто не працює.

І місто, і світ змінюються щодня, змінюються люди навколо нас, час невблаганно минає і нема на це жодного впливу. Але цей час, ці люди, які живуть у ньому, фіксуються в об’єктиві фотоапарата, у писаному слові, у новині, статті, залишаючи таким чином слід. «Трускавецький вісник» вже залишив слід в історії Трускавця та місцевої журналістики і однозначно, що тільки з висоти часу можна буде судити про якість нашої роботи. А тим часом продовжуємо працювати і дякуємо Вам, шановні читачі «Трускавецького вісника», за те, що обираєте нас та довіряєте нам. Дякуємо також всім, хто надає нам моральну підтримку та допомагає в будь-який інший спосіб – інформаційно, юридично, молитовно, співпрацюючи чи критикуючи, читаючи нас та коментуючи, поширюючи інформацію, якою ми ділимося з вами. Хто володіє інформацією, той володіє світом! – цей девіз супроводжує нас із початків «Трускавецького вісника». А світом повинні володіти чесні та порядні люди і це є провідна думка нашого Інтернет-видання.

Дякуємо, що Ви були, є і будете з нами. Всіх гараздів Вам, шановні читачі, зичить редакція «Трускавецького вісника». Рясних Вам Божих благословінь!

З повагою, Володимир Ключак, редактор

(Переглядів 255 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви