Трускавецький клуб “Rotary” знову допомагає молоді

21.03.2012 | Filed under: Публікації

Трускавецький клуб “Rotary” взяв шефство над молодіжними гуртками “Вітрильного спорту” та “Туристичного гуртка” в Трускавецькому  будинку учнівської творчості . За ініціативи та сприяння  Сергія Розори було закуплено інструмент для проведення занять на цих гуртках. А саме:  інструмент для обробки металу, дерева, інструмент для паяння, вимірювання, склеювання. Тепер молодь матиме всі можливості для навчання та вдосконалення своїх навичок у вітрильному спорті та туризмі.

Загалом було придбано і передано гурткам понад сорок одиниць різноманітного інструменту.


(Переглядів 52 , 1 переглядів сьогодні)
Tags: , , , , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви