«Трускавецький міжнародний кінофестиваль «Корона Карпат» – це наша спільна справа. Об’єднуємося!»

11.09.2012 | Filed under: Новини

Як інформує прес-служба Трускавецького міжнародного кінофестивалю «Корона Карпат», 12 вересня о 12.00 в залі засідань Трускавецької міської ради відбудеться прес-конференція «Трускавецький міжнародний кінофестиваль «Корона Карпат» – це наша спільна справа. Об’єднуймося!». Кінофестиваль проходитиме у курортному місті Трускавець з 5 до 10 жовтня. 

Фестивальний рух у світі – справа не молода і має чимало прикладів, коли слава торкнулася не тільки міста чи селища, в якому проводиться, а й регіону. Найбільш відомий кінофестиваль – Канський – проводиться в курортному містечку Лазурового берега Франції з населенням всього 70 тисяч мешканців. Міжнародний кінофестиваль в Карлових Варах – містечко в Чехії з населенням більше 50 тисяч осіб. Міжнародний кінофестиваль в Локарно – курорт на півдні Швейцарії з населенням 15 тисяч осіб. І так можна наводити безліч прикладів, ці фестивалі об’єднує одне – всі вони мають більш ніж 50-річну історію. На декілька місяців фестивалі об’єднують багатотисячні колективи національних кіновиробників, компаній-партнерів, а також численних відвідувачів.

Вже втретє у Трускавці проводитиметься кінофестиваль, який об’єднує понад сотню компаній, десятки національних і регіональних ЗМІ та тисячі відвідувачів.

Долучіться і ВИ! Внесіть свою лепту! Фестиваль відкритий до співпраці та нових відвідувачів! Деталі на сайті www.koronakarpat.com.ua

На прес-конференції кінофестиваль представлятимуть: Олег Карпин, генеральний директор ТМКТФ «Корона Карпат» (тематика виступу: «Програма кінофестивалю, запрошені гості й учасники» і «Кінофестиваль об’єднує Трускавець». До участі також запрошені Валентина Бодак та Юрій Яворський, заступники міського голови Трускавця.

(Переглядів 67 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви