Цього року на вулиці Помірецькій проведуть роботи по заміні каналізаційних колекторів

22.10.2019 | Filed under: Новини

Мешканці вулиці Помірецької та прилеглих до неї запитують, чому протягом літа не виконувалися роботи з ремонту ділянки цієї дороги між вул. Пристая та вул. Шашкевича.

Як повідомив начальник управління житлово-комунального господарства і будівництва Трускавецької міської ради Сергій Максимич, роботи не вдалося виконати через те, що аж чотири рази проводився тендер на виконання робіт. Першого разу в тендерних процедурах взяв участь тільки один учасник, через що ця пропозиція була відхилена, а на другий тендер пропозиції подали дві компанії, власниками яких є пов’язані між собою особи. Третій тендер теж не визначив переможця через невідповідність та неправильне оформлення поданих документів. І тільки за четвертим разом тендер визначив переможця – ТОВ «Дор-Сервіс».

Як повідомив заступник міського голови Трускавця Олексій Балицький, загальна сума проєкту реконструкції вулиці Помірецької становить біля 13 млн грн. В 2019 році будуть виконані земляні роботи на вул. Помірецькій (на ділянці між вул. Пристая та вул. Шашкевича) по розділенні каналізації та заміні побутового й ливневого колекторів. Кошторис робіт – 2,5 млн. грн. Асфальтування цього відрізку дороги буде здійснено в 2020 році.

Загальний проєкт реконструкції вулиці Помірецької передбачає виконання робіт від вул. Бандери до початку урочища Помярки (біля будівлі колишньої ГГРЕС ПрАТ «Трускавецькурорт»). В 2017-2018 роках були виконані роботи з заміни інженерних мереж та дорожнього полотна на ділянках від вул. Бандери до вул. Шашкевича та від вул. Пристая до вул. Карпатська.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви