Цар всія земель Станилі і Герой АТО. Кому служить влада, або чи міняється країна?

23.07.2014 | Filed under: Публікації

В Україні йде війна, підла, брутальна, кривава в якій Путін ховаючись за спинами найманців вбиває наших українців, руйнує наші міста, грабує наші домівки, займається мародерством та іншими тяжкими злочинами. В Україні оголошено часткову мобілізацію. Наших хлопців кидають в саме пекло бойових дій. Чим ми можемо допомогти цим хлопцям, які йдуть воювати за нас, за Україну залишаючи свої сім’ї та домівки, щодень ризикують своїм життям?

Кожен з нас старається в міру своїх можливостей допомагати нашим воякам та армії. Хто через смс, хто дасть теплі речі, хто каримат, хто бронежилет.

Але в час великої біди є і такі, хто власні інтереси ставить вище громадського обов’язку, нехтуючи всіма правилами етики, моралі та закону.

До одного з наших товаришів приїхав товариш з Станилі, якого було мобілізовано більше 3-ох місяців тому, і який несе службу стрілком на гвинтокрилі з військової частини Калинова, що приймає участь в АТО. Неодноразово їхній гвинтокрил попадав під обстріл терористів,  і лише чудом екіпаж не постраждав. За мужність та героїзм при виконанні особливого завдання нашого героя – Михайла Козара, міністр оборони Коваль нагородив медалю «За воїнську доблесть»

Завтра Михайло знову вилітає з своїм гвинтокрилом в зону АТО. Коли ми розпитували у Михайла, що йому потрібно, то він розповів нам, що  коли він вперше вирушав в зону АТО, то не мав ні каски, ні бронежилета,  що є вкрай необхідними у зоні боєвих дій. Каску йому вдалось роздобути вже там, в зоні АТО, а бронежилета так і немає. Військовий побратим Михайла Роман, що з одного з сіл Пустомитівського району, розповів що сільський голова та громада села, зібравши кошти, забезпечили його і одягом, і засобами захисту, а також грошима. Ще Роман розповів про те, що йому сільский голова пообіцяв згідно закону позачергово виділити земельну ділянку з резервного фонду. І йому є дивним, що таке заможне село як Станиля, не зорганізувалось та нічим не допомогло своїм хлопцям. А Михайло зауважив, що його заява на землю роками лежить у сільського голови безрезультатно. Доречі Михайло, який живе з батьками, в цю суботу (19 липня 2014р.) одружився (з чим ми його і привітали), і в нього гостро постало питання про окреме помешкання.

В контексті цих подій ми вирішили поспілкуватися з сільським головою Станилі Сащуком Михайлом Васильовичом. В нас було два запитання:

 1. Скільки людей зі Станилі знаходяться в зоні боєвих дій та яка допомога з боку села була надана їм.
 2. Яка доля заяви на виділення земельної ділянки Михайлу Козару учаснику АТО, нагородженого медаллю.

Розмова проходила на високих тонах. Та відповіді на запитання ми почули. З його слів, лише одна людина в зоні АТО є з села Станиля – це Починок Сергій.

Доречі, по нашій інформації Сергій вже рік не живе у Станилі, а живе у Стебнику та вже був поранений. А про інших учасників АТО він нам, навіть, нічого і не сказав, може і не знав.  На питання про допомогу при відправці мобілізованих сказав, що в сільської ради немає грошей і цим має займатись громада. Ми його перепитали чи не для того його громада обирала, щоб він організовував мешканців села та нагадали, що Станиля, продані землі якої коштували мільйони доларів, не є сама бідна.

Щодо заяви на виділення землі для Михайла, то сільський голова сказав, що всі заяви розглянуть на черговій сесії сільської ради в порядку загальної черги. І почав обвинувачувати Михайла в різних правопорушеннях, на що Михайло заявив про безпідставність звинувачень та наклепи на нього, які сільський голова здійснює на нього на протязі останніх років, а також, що сільський голова Станилі погрожував йому міліцією та донецькими бандитами.  Все це ви зможете переглянути на відео

Потім Михайло та його товариш по зброї Роман дали коротеньке інтерв’ю, в якому розповіли про деякі моменти служби, про ситуацію, що склалася  в Станилі, про себе і висловили свої побажання для тих, хто залишається в тилу. Відео цього інтерв’ю дивимось тут.

В такий важкий час нам усім потрібно мобілізуватись, переосмислити своє життя, державні службовці, якщо хочуть залишитись при своїх посадах, повинні чітко розуміти, що їх завдання служити народу України, а не власному збагаченню, а всі підприємці повинні нести посильну участь у підтримці нашої армії та тих людей, яких ми відправляємо воювати за мир і спокій у наших домівках.

Слава Україні !

Героям Слава !

ВО “Право”

(Переглядів 1 340 , 1 переглядів сьогодні)

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви