Туалет для фанатів, базар для влади – реалії Трускавця

19.04.2012 | Filed under: Акценти

Від tit.net.ua

Бульвар Юрія Дрогобича та Майдан Незалежності у Трускавці перетворюється на торгівельний майданчик, тут також влаштовують стаціонарну літню сцену.
Для облаштування ринку уже розрили землю, а оскільки місця тут небагато, то дехто з підприємців потай зрізав дерева, що заважали облаштуванню їхнього бізнесу. Поруч із відведеними для крамничок ділянками зводять громадську вбиральню. На запитання журналіста Трускавецького Інтернет-телебачення, чи проводився тендер на визначення підрядників будівельних робіт, з боку відповідальних за спорудження туалету була мовчанка. Щодо дозволу санстанції на будівництво громадської вбиральні у відпочинковій зоні курорту, то, виявилося, що за новим законодавством він зовсім не потрібен. Головний санітарний лікар Трускавця Наталія Когут на містобудівній раді єдина не погоджувалася з хаотичною забудовою центру міста-курорту, але до її думки не дослухалися зацікавлені у спорудженні базару та інших нових об’єктів особи.
Щодо вибору місця для будівництва туалету, то прикметно, що колись тут стояв пам’ятник сподвижникам соціалізму Леніну і Горькому. Теперішні трускавецькі «сподвижники» тут будують туалет, забувши, що поруч є закладений камінь для зведення монументу воїнам УПА, монтують також свої рекламні щити і літню сцену, яка має слугувати за фан-зону під час проведення чемпіонату Європи з футболу. Щодо потреби окремого місця для футбольних фанатів, то ніхто й не питав громадської думки з цього приводу, бо навряд чи трускавчани, а особливо відпочивальники, будуть в захопленні від нової витівки місцевої влади – фан-зони. http://www.youtube.com/user/TruskavetsTV

(Переглядів 62 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви