Туї та самшит: просто фотофакти

13.03.2013 | Filed under: Публікації

Заяви представників трускавецької влади, що на місці зрізаних туй не будуть встановлені жодні торгові будки – це напівправда. Як і більшість інших їхніх заяв. І ось свідчення цьому.

На першому фото ми бачимо, що після зрізання туй місця для встановлення на цих вузьких смужках землі між бруківкою (двома смугами бруківки) замало для побудови павільйонів у козирному «туалетному» стилі (назва стилю походить від WC в центрі міста, на будівництво якого пішли громадські кошти, а туалет надає платні послуги).

Зате тут ми бачимо, що вже тепер обабіч будуються «малі архітектурні форми», у відсутності яких на місці туй так запевняли панове Нестерівський та Терлецький. Стає зрозуміло – туї просто заважають розбудовувати базар, який має простягнутися від площі Незалежності (а в багатьох випадках цей базар є і на самій площі) аж до площі перед «Златою».

Тому туї, які затіняли майбутні нові торгові місця, повинні були усунуті. На це виділено з міського бюджету знову ж таки немалі кошти. І це при тому, що коштів катастрофічно бракує на ЖКГ, на освіту, медицину, культуру, інші потреби життєдіяльності міста. Але чотири чи п`ять мільйонів вирішили поділити так, щоб і авто нове купити, і ремонт в корпусах мерії зробити, ще й за громадські гроші новий ринок продовжувати розбудовувати.

На цій світлині бачимо ще один перл архітектури – свідчення, що повинен постати цілий торговий ряд від площі Незалежності аж до самого входу в адмінкорпус ЗАТ «Трускавецькурорт».

А ось приклад торішнього «озеленення» від влади Трускавця. Туї тут зрізали і територію засадили самшитом. Як бачимо, європейський рівень європейського курорту.

Вічнозелені кущі у Трускавці стали чомусь вічножовтими. Зате яке гарне обрамлення каналізаційного люка!

Ось такий буде бульвар Юрія Дрогобича у всій красі після «реконструкції» та «озеленення». Замість зелених дерев посередині, які давали прохолоду відпочивальникам у час літньої спеки, буде довгий ряд «вічнозеленого самшиту» із вкрапленнями клена. А з обидвох сторін – прекрасні торгівельні будки у «туалетному» стилі.

Респект Петру Васильовичу Нестерівському – довгі роки служби громадам Дрогобича, Борислава, а тепер і Трускавця навчили його говорити таку правду, яку не можна піддати жодному сумніву. А дійсно, на місці туй торговий точок не буде. А те, що вони стоятимуть вздовж всієї алеї – так це вже інше питання.

В.К.

Примітка. Всі вісім світлин зроблено 13 березня після обіду.

(Переглядів 563 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви