ТзОВ «Трускавецький Водоканал» – не легкий спадок колишньої влади

03.02.2016 | Filed under: Публікації

За свою каденцію, головної обіцянки – зробити в Трускавці цілодобове водопостачання колишній мер Руслан Козир так і не виконав. П’ять років гарно розповідав трускавчанам про плани, але очевидних змін мешканці так і не побачили: ні власного водозабору, ні нормального каналізування, ні цілодобового водопостачання.

Вражає те, як колишня влада розігрувала трускавчан роблячи з чорного біле. Найперше підняли тариф до найвищого у регіоні – 14.75 гривень за кубометр води. Тоді виправдовувались високою ціною, встановленою водоканалом Дрогобича, та витратами самого Трускавецького водоканалу. Але, як виявилось колишні чиновники перестали платити за воду Дрогобицькому постачальнику у повному обсязі ще на початку 2014 року, з приходом П. Іванишина на водоканал. Заборгували майже 13 мільйонів гривень, що стало відомо з фінансової перевірки у жовтні 2015 року. Більше того, колишні керівники Трускавця просто вражають цинізмом – при мільйонних боргах, зарплата тодішнього заступника ген директора Трускавецького Водоканалу Петра Іванишина (ставленика влади) сягала неймовірних розмірів – 17 тисяч гривень на місяць.

Обман та лицемірство, притаманні екс-очільникам Трускавця, набули розмаху перед виборами. Саме виборча кампанія підштовхнула Руслана Козира до дій. Він дав наказ водоканалу організувати цілодобове водопостачання на певних вулицях Трускавця. У передвиборчій лихоманці колишній мер не думав про те, як вирішити проблему глобально, очевидно, що так було вигідно. Ніхто тоді не намагався, чи не хотів привести тарииф до норми і планомірно заганяв водоканал в борги. Натомість, є інформація, що деякі підприємства та санаторії з мільйонними прибутками мали «дах» у владі. І дозволяли собі взагалі не платили за спожиту воду. Козирна влада не піднімала тариф підприємствам, мотивуючи, що це збільшить тариф населенню. Хоча можна було дотувати населення з бюджету міста, але щоб вони тоді дерибанили? Ніхто з них про людей не думав, тільки про свої кишені.

Колишня влада звикла знімати з себе відповідальність, перекладаючи її на когось. Чим майстерно задурювала голову мешканцям. Дрогобицький Водоканал, Нацкомісія по встановленню тарифів, Прем’єр Міністр – всі і кожен «не давали» чиновнику «працювати». І хто знає скільки б ще ця історія могла тривати, якби трускавчани не вказали Руслану Козиру на двері.

Виглядає на те, що останні роки підприємство навмисне розвалювали, грабуючи майно громади – мешканців, які зазвичай платять за послуги водопостачання. Стан в якому залишився ТзОВ «Трускавецький Водоканал» доказ вражаючої непорядності та непрофесійності колишньої влади нашого міста.

Наталя Правдива

(Переглядів 411 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви