У Дрогобичі намагаються завадити провести концерт на підтримку лідера виборчих перегонів

19.07.2019 | Filed under: Новини

Передвиборчий штаб кандидата у народні депутати Романа Ілика заявляє про спроби завадити провести концерт в рамках ювілейного туру з нагоди 30-річчя гурту «Соколи» у Дрогобичі. Йдеться про захід, в якому також візьмуть участь талановиті діти Дрогобиччини. Концерт запланований на сьогодні, 19 липня, у центрі міста.

«Листа на проведення заходу ми подали у Дрогобицьку міську раду ще 2 липня. Але, як виявилося, 17 липня всупереч нашої заявки, штаб Михайла Задорожного також подав заяву на проведення свого заходу на тій самій сцені в центрі Дрогобича. Афіші про проведення концерту «Соколів» розклеєні по місту вже впродовж двох тижнів. Михайла Задорожного це не зупиняє. Він надалі намагається завадити проведенню концерту», – зазначили у штабі Романа Ілика.

“Відповідну заяву про перешкоджання проведення запланованого заходу в місті вже подано до відділку Поліції”, – зазначає довірена особа Романа Ілика Богдан Чума

У штабі Романа Ілика запевняють: концерт ввечері 19 липня відбудеться!

Нагадаємо, у центрі Дрогобича концерт за участі гурту «Соколи» запланований сьогодні, 19 липня, о 18.00 біля пам’ятника Т. Шевченку.

(Переглядів 53 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви