У Дрогобичі намагаються завадити провести концерт на підтримку лідера виборчих перегонів

19.07.2019 | Filed under: Новини

Передвиборчий штаб кандидата у народні депутати Романа Ілика заявляє про спроби завадити провести концерт в рамках ювілейного туру з нагоди 30-річчя гурту «Соколи» у Дрогобичі. Йдеться про захід, в якому також візьмуть участь талановиті діти Дрогобиччини. Концерт запланований на сьогодні, 19 липня, у центрі міста.

«Листа на проведення заходу ми подали у Дрогобицьку міську раду ще 2 липня. Але, як виявилося, 17 липня всупереч нашої заявки, штаб Михайла Задорожного також подав заяву на проведення свого заходу на тій самій сцені в центрі Дрогобича. Афіші про проведення концерту «Соколів» розклеєні по місту вже впродовж двох тижнів. Михайла Задорожного це не зупиняє. Він надалі намагається завадити проведенню концерту», – зазначили у штабі Романа Ілика.

“Відповідну заяву про перешкоджання проведення запланованого заходу в місті вже подано до відділку Поліції”, – зазначає довірена особа Романа Ілика Богдан Чума

У штабі Романа Ілика запевняють: концерт ввечері 19 липня відбудеться!

Нагадаємо, у центрі Дрогобича концерт за участі гурту «Соколи» запланований сьогодні, 19 липня, о 18.00 біля пам’ятника Т. Шевченку.

(Переглядів 53 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви