У Дрогобичі розпочали збір петицій до Львівської залізниці за відновлення руху електропоїздів

11.12.2011 | Filed under: Новини

З початком грудня у Дрогобичі стартувала кампанія зі збору петицій до Львівської залізниці щодо відновлення руху рейсів електропоїздів Самбір-Стрий  та Стрий-Самбір  о 13:15 та 14:14 у пʼятницю та неділю.

Приводом до початку кампанії стало скасування від 1 листопада Львівською залізницею згаданих рейсів. Мотивацією даного рішення, згідно офіційної інформації розміщеної на сайті, був аналіз графіку руху приміських поїздів на 2011/2012 роки, їх рентабельності та заселеності та врахування  збитковості перевезень.

Свою думку з цього приводу мають активісти громадських організацій, які розпочали збір петицій. Зокрема, за словами активістки студентського братства «Каменяр» Романи Гринчак, не можна було скасовувати дані рейси в усі дні тижня, особливо, у пʼятницю та неділю, оскільки саме ними користувалась значна частина студентів. Скасування даних рейсів призвело до переповнення маршруток на самбірський та стрийський напрямки та утворення довжелезних черг. Інколи бувало, що сісти у маршрутку щастило аж із третього разу. Активіст громадянського руху «Відсіч» Андрій Кушнір зауважує, що, крім незручностей із добиранням, багато людей відчули і значний удар по гаманцю. Адже за проїзд у маршрутці їм доводиться сплачувати більше у 2-3 рази.

Крім того дане рішення Львівської залізниці суперечить ст.2 Закону України про залізничні перевезення, у якій ідеться про те, що залізниці у взаємодії  з  іншими  видами  транспорту  повинні своєчасно  і  якісно здійснювати перевезення пасажирів і вантажів, забезпечувати  безпеку   руху,   розвивати   сферу   транспортного обслуговування народного господарства та населення.

Олег Дукас

(Переглядів 52 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви