У Дрогобичі спорудять пам’ятний знак Чорнобильській катастрофі

26.04.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Сьогодні, 26 квітня, до дрогобицької ратуші прийшла група осіб, постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, та ініціювала зустріч з міським головою Миколою Гуком. Під час зустрічі чорнобильці скаржилися на неналежний соціальний захист держави. Зокрема, йшлося про мізерний розмір матеріальної допомоги, забезпечення безкоштовними ліками, житлом, отримання оздоровчих путівок, можливість отримання земельних ділянок.

Микола Гук доручив начальнику управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради Іванові Терлецькому подбати, щоб при формуванні бюджету на цей рік розмір допомоги чорнобильцям з міського бюджету був збільшений принаймні утричі, а також раз на півроку проводити зустрічі із потерпілими внаслідок Чорнобильської катастрофи. Присутні ініціювали спорудження у Дрогобичі пам’ятного знаку Чорнобильській катастрофі. Це питання, як зазначив міський голова, буде вивчене. Наприкінці зустрічі Микола Гук подякував чорнобильцям за їхню жертовність, яку вони ціною свого здоров’я віддали державі. Відтак для них був організований святковий обід. У Дрогобичі на обліку перебуває 343 особи, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Іван Тихий

(Переглядів 18 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви