У Дрогобичі тренери із США вчать педагогів працювати з «важкими» підлітками

22.04.2010 | Filed under: Некатегоризовано

22 квітня у Дрогобичі на базі спеціалізованої школи №2 1-3 рівнів акредитації завершує роботу триденний міжнародний семінар «Майбутнє починається сьогодні» з питань превентивного виховання для запобігання наркоманії, алкоголізму, тютюнопаління, ранніх статевих контактів у молодіжному середовищі для 170 педагогів більшості районів Львівської області. Тренінги проводять 18 спеціалістів із США.

Зі слів начальника відділу освіти виконавчого комітету Дрогобицької міської ради Петра Сушка, Дрогобич – перше місто обласного підпорядкування, де проводиться такий семінар за участю американських тренерів. Йому передували семінари у семи обласних центрах. «Метою семінару, – каже Петро Сушко, – є підготовка педагогів до роботи з важкими підлітками». Тренери вчать як викликати у таких школярів довіру до педагога, що є основою для подальшої ефективної виховної роботи.

Іван Тихий, http://drohobychanyn.io.ua

(Переглядів 8 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Оголошення
  10.12.2019 | 09:22

  Виконуємо внутрішні роботи (шпаклювання, плитка та інше). Телефон 097 032 95 36 (Степан). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Приватні оголошення (0)Набір до школи сімейного консультанта (0)Оголошення (0)

 • Оголошення: знайдено ключі
  25.11.2019 | 09:32

  В неділю, 24 листопада, після обіду була знайдена зв’язка ключів біля будинку № 72 на вул. Стебницькій у м. Трускавці. Власнику ключів прохання звертатися за тел. 067-977-82-12 (п. Уляна). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Набір до школи сімейного консультанта (0)Повідомлення (0)На Сколівщині відбудеться фестиваль української середньовічної культури […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви