У Дрогобичі зменшилися надходження від бюджетоутворюючих підприємств

13.02.2013 | Filed under: Новини

Протягом січня в Дрогобичі продовжилося зменшення надходжень від основних бюджетоутворюючих підприємств. Про це повідомив кореспондент ІА ZIK з посиланням на першого заступника міського голови Олександра Коростельова.

«Якщо у січні 2012 року бюджет міста отримав від АТ «НПК-Галичина» – в недалекому минулому головного платника податків не лише в Дрогобичі, але й на Львівщині – лише 182 тис. грн. (виробництво впало майже до нуля), то в цьогорічному січні ще менше – 68 тис. грн., – каже посадовець. – Від ПАТ «Дрогобицький завод автомобільних кранів» у січні надійшло 56 тис. грн., що становить 0,8% проти відповідного періоду минулого року (торік у січні – 6884 тис. грн.). Не набагато краща ситуація на ТзОВ «Універсальна бурова техніка», яке у першому місяці поповнило бюджет на 17 тис. грн., ВАТ «Дрогобицький машинобудівний завод», який спромігся переказати до бюджету 293 тис. грн. – торік 990 тис. грн. Від «ЗАТ «Галка-Дрогобич», ЗАТ «Дрогобицький м’ясокомбінат», ПАТ «Дрогобицький хлібокомбінат» місто отримало від 40 до 89 відсотків сум, сплачених ними у січні минулого року».

Зі слів посадовця, жодне підприємство у Дрогобичі не спрацювало краще січня минулого року. Оскільки усі підприємства є у приватній власності, можливості впливу міської влади на них обмежені.

«Січень засвідчив, що для бюджетоутворюючих підприємств Дрогобича цей рік буде ще гіршим, ніж 2012, який був дуже поганий, – наголосив Олександр Коростельов. – Ситуація складна, але не критична».

www.zik.ua

(Переглядів 27 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви