У «Карпатах» презентували VG Test (+ відео)

20.05.2016 | Filed under: Публікації

20 травня в готельно-курортному комплексі «Карпати» (м. Трускавець) відбулася презентація лабораторного аналізатора VG Test, який дозволяє зробити діагностику бактеріального вагінозу, кандидозу, трихомоніазу за 60 секунд з точністю 95%. Презентація цього апарату здійснюється вперше в Україні.

З вітальним словом до учасників презентації звернулися міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, генеральний директор готельно-курортного комплексу «Карпати» Лев Грицак, виконавчий директор компанії ThreeA (ексклюзивний дистриб’ютор VG Test) Севда Шабані. Професор Даніель Зейдман, який входить в десятку кращих лікарів Ізраїлю, у відеозверненні дав відповіді на найбільш популярні запитання, які виникають щодо нового методу – відносно його характеристик, параметрів, переваг та перспектив.

VG Test – це революційний підхід в біо-медичній діагностиці. Розроблений у 2012 році апарат виводить на якісно новий рівень діагностику вагінітів, кандидозу, трихомоніазу та інших захворювань статевих органів. Тест легкий та простий у використанні: після введення у апарат біоматеріалу від пацієнтки (мазок з піхви, тампон з виділеннями) лікар отримує результат за 60-90 секунд (в залежності від виставлених параметрів). Це дозволяє швидко встановити діагноз та розпочати ефективне лікування, точково спрямоване на першопричину проблеми.

Головною частиною презентації VG Test стала доповідь доктора Моше Ґолана з Ізраїлю (3QBD Company), який детально розповів про лабораторний аналізатор. Він порівняв його із PCR-тестом та іншими методами діагностики (КОН-тест, вимірювання рівня рН і мікроскопії, бали Nugent тощо), які використовуються в сучасній гінекології. Новий метод базується на спектрометрії іонної рухливості, що є найчутливішим аналітичним методом для виявлення летких сполук (проходить вимірювання швидкості руху різних іонів в електричному полі).

Біогенні аміни триметиламін, путресцин і кадаверин складають групу кліткових компонентів, які відіграють важливу роль в регуляції життєвого циклу клітини від виникнення до самоліквідації. Вони можуть слугувати біологічними маркерами патологічних станів, викликаних інфекцією чи появою злоякісних клітин. При нормальному спектрі флори виявляється низький рівень біогенних амінів, а при патогенному – досить високий. Це стосується як бактеріального вагінозу, так і кандидозу.

Як зазначив д-р Моше Ґолан, роботи над вдосконаленням тесту тривають, вивчається можливість експрес-діагностики раку шийки матки та інших онкологічних захворювань. А тим часом на лабораторному аналізаторі VG Test успішно діагностують вагінози, кандидози, трихомоніаз – про кожне з цих захворювань і спосіб діагностики пан Ґолан розповів окремо. Розповідь медика-науковця ілюстрували яскраві презентаційні слайди та вкраплення з реальних життєвих історій, у тому числі з його власної родини.

На завершення презентації медики та журналісти мали можливість задати запитання та почути на них вичерпні відповіді.  Запитання стосувалися надійності та точності цього методу діагностики (95,5% чутливості та 94,4% точності), вартості обстеження в різних країнах, ціни самого апарату, можливості виявлення не лише гінекологічних, але і урологічних захворювань. Задав запитання і міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, не пропустивши нагоди в котрий раз прорекламувати нашу чудодійну живу воду Нафтуся, котра лікує багато захворювань сечостатевої сфери та інші хвороби.

Презентація VG Test тривала в загальному близько трьох годин. Завершилася вона спільною фотосесією. Участь у презентації взяли медики з санаторно-оздоровчих закладів та лікарень Трускавця та регіону, представники влади. Детальне висвітлення презентації (з коментарями спеціалістів) буде на 5 каналі, ZIK TV, Трускавець-Онлайн, Трускавецькому Інтернет-телебаченні, а також в місцевій, регіональній та обласній пресі, на Національному та місцевому радіо і в Інтернет-виданнях.

Підготував Володимир Ключак

P.S. Нижче вміщуємо додаткову інформацію про 3QBD Company, VG Test та технологію

Інформація про 3QBD Company

Компанія 3QBD – дослідницька компанія, створена докторами Зеєвом Карпасом і Авраамом Лорбером, експертами аналітичної хімії одного з провідних інститутів Ізраїлю. 3QBD розробила платформу, базовану на молекулярній діагностичній технології для застосування в гінекології, при інфекційних захворюваннях, в онкології, ветеринарії і для санітарно-гігієнічних досліджень продуктів харчування.

Інформація про VG Test

VG Test – метод діагностики бактеріального вагінозу, кандидозу, трихомоніазу.

VG Test був розроблений групою міжнародних учених для задоволення особливих потреб практикуючих гінекологів, надаючи їм широкий спектр переваг:

– 95% точність в діагностиці – значно вище, ніж Amsel тест, Nugent рахунок і метод культур;

– безпосередні результати отримані за 60 секунд;

– простий діагностичний тест для виявлення складних проблем, в тому числі і при безсимптомних захворюваннях;

– економія часу – швидка діагностика вивільняє час для вирішення проблем більш складних захворювань;

– встановлює довірливі відносини лікаря з пацієнтом через точний діагноз та ефективне лікування;

– допомагає розширити клієнтську базу.

Технологія

Підвищення рівня біогенних амінів в людському організмі може вказувати на неблагополучне чи патологічне середовище в організмі.

3QBD розроблено пристрій VG Test (запатентовано), щоб вимірювати біогенні аміни на основі технології IMS (спектрометрія іонної рухливості).

Тест досить чутливий для вимірювання амінів навіть у низьких концентраціях.

VG Test дозволяє гінекологу:

– виявити інфекційні захворювання з високою точністю діагнозу, отримання результату за короткий період часу;

– проводити контроль при лікуванні антибіотиками;

– раннє виявлення та профілактика захворювань до і під час вагітності для запобігання ускладнень під час вагітності.

VG Test є простим, неінвазивним. Все, що потрібно – це мазок з піхви.

(Переглядів 307 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви