У Львові пройде Друга німецько-українська конференція з міського розвитку

16.11.2017 | Filed under: Новини

1 грудня у Львові пройде Друга німецько-українська конференція з міського розвитку. Про це «Трускавецький вісник» повідомили організатори конференції – Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Участь у конференції є безкоштовною. Детальна інформація щодо програми, реєстрації та інших організаційних питань – тут.

Друга німецько-українська конференція з міського розвитку відбудеться у рамках Тижня міського розвитку 2017; огляд інших подій з тематики міського розвитку в Україні, що відбудуться у період з 22.11 по 1.12.2017, можна завантажити тут.

Під час Конференції представники та представниці всіх рівнів урядування Німеччини та України, а також громадянського суспільства, науки та бізнесу обговорюватимуть актуальні міжнародні тренди у сфері інтегрованого міського розвитку. Під загальним гаслом “Міста, комфортні для життя” будуть проведені лекції та тематичні арени, присвячені темам екологічної безпеки, партисипації (громадської участі) та креативності у контексті міського розвитку.

Важливим та перевіреним фундаментом національної політики міського розвитку є рівноправний та взаємний обмін досвідом та поширення практик успішного впровадження принципів інтегрованого міського розвитку. Ми також звертатимемось до цих тематик у ході Конференції.

В рамках Конференції відбудеться презентація новоствореної мережі міст, що складається з Гайдельберга, Києва, Львова, Ляйпціга, Миколаєва, Нюрнберга, Оснабрюка та Харкова.

Вже вдруге із великим успіхом відбувся конкурс на вручення Лейпцизької премії інтегрованого міського розвитку. Цього року були отримані цікаві та перспективні проектні заявки. У рамках Конференції відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців за участі заступника Міністра пана Лева Парцхаладзе (Мінрегіон) та Державного секретаря пана Ґюнтера Адлера (BMUB). У ході офіційного прийому, що відбудеться після церемонії нагородження, будеи можливість для подальшого обміну думками та обговорення.

(Переглядів 62 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви