У Львові зафіксовано 3 факти розвідницької діяльності, – СБУ

07.09.2015 | Filed under: Новини

У Службі безпеки України у Львівській області розповіли про 3 факти розвідницької діяльності Росії у Львові. Про це стало відомо 4 вересня під час брифінгу щодо окремих результатів діяльності управління СБУ у Львівській області за серпень місяць 2015 року.

“Йдеться про спецслужби Росії”, – заявив начальник Львівського управління СБУ Віктор Андрейчук.

В управлінні також зазначили, що у мережі Інтернет проводиться моніторинг інформації, яка може стосуватися закликів до сепаратизму та терористичної діяльності.

Окрім цього Віктор Андрейчук повідомив, що у справі щодо терористичних актів, які відбулися у Львові в липні і внаслідок яких постраждала працівниця правоохоронних органів, підозрюваних поки немає.

“Всі ідеї, які виникають під час вивчення справи, уважно вивчаються. Досліджуються також всі можливі зв’язки, зокрема, з нещодавніми подіями у Мукачево”, – зазначив Віктор Андрейчук.

Також протягом серпня управління зареєструвало 8 кримінальних проваджень на Львівщині. Зокрема: фінансування тероризму, шахрайство у великих розмірах, порушення рівноправності громадян за расовою приналежністю, зловживання службовим становищем, контрабанда, виготовлення і збут наркотичних речовин, порушення правил міжнародних польотів.

Нагадаємо, 14 серпня у Львові пролунало два вибухи – один на вулиці Плуговій, де розташований опорний пункт Шевченківського РВ, другий на вулиці Юрія Липи біля дільничного пункту міліції у Шевченківському районі Львова.

(Переглядів 82 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви