У сервісному центрі Трускавецького відділення Дрогобицької ОДПІ видано більш як пів тисячі “ідентифікаційних номерів“

21.10.2013 | Filed under: Новини

Однією із послуг, що користується чи не найбільшим попитом у Центрі обслуговування платників Трускавецького відділення Дрогобицької ОДПІ є видача реєстраційного номера облікової картки платника податків, так званого “ідентифікаційного номера“. З початку року для отримання цієї послуги до центру звернулися 574 мешканці міста.

Нагадаємо, що взяттю на облік в органах Міндоходів підлягають всі платники податків незалежно від наявності обов’язку щодо сплати того чи іншого податку та збору. Всі фізичні особи реєструються в органах доходів і зборів шляхом включення відомостей про них до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків. Облік платників податків ведеться за податковими номерами. Облік осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідну податкову інспекцію, ведеться в окремому реєстрі Державного реєстру за прізвищем, ім’ям, по батькові та серією і номером паспорта без використання реєстраційного номера облікової картки платника податків, про що у паспортах зазначених осіб ставиться відмітка про наявність у них права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта.

Для того, щоб отримати реєстраційний номер облікової картки платника податків, необхідно звертатися в Центр обслуговування платників Трускавецького відділення Дрогобицької ОДПІ за адресою: м. Трускавець пл. Чорновола,2 у робочі дні з 09.00 год. до 18.00 год. (у вівторок та четвер з 09.00 год. до 20.00, у п’ятницю з 09.00 до 16.45 год.) та у суботу з 09.00 год. до 16.00 год.

Наталія Роїк, ГДРІ Трускавецького відділення Дрогобицької ОДПІ

(Переглядів 45 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви