У Скольому свідоцтва про народження вручають прямо в пологовому будинку

16.01.2016 | Filed under: Новини

Безпосередньо у пологовому відділенні Сколівської ЦРЛ вручено перші два свідоцтва про народження. Про це інформує прес-служба Сколівської РДА з посиланням на начальника відділу ДРАЦС Сколівського РУЮ Оксану Курцебу.

 Свідоцтва вручив начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський, за участі в.о. начальника Сколівського РУЮ Віталії Шепеги, начальника відділу ДРАЦС Сколівського РУЮ Оксани Курцеби, завідуючого пологовим відділенням Сколівської ЦРЛ Олега Андрусишина, медичного персоналу, журналіста районної газети «Бойківська думка» Андрія Корчинського.

Перший у житті документ – свідоцтво про народження сина Василя, який народився напередодні християнського свята Василія Великого, вручено подружжю Андрейків із с.Підгородці Сколівського району. Друге свідоцтво вручено молодій матері із с. Климець Сколівського району, яка народила першу дитину та назвала Вадимом. Однак христити дитину рідні планують із двома іменами Вадим-Василь. На згадку для новонароджених, батькам були вручені подарунки від Львова та Сколього.

Ця новація має стати приємною та досить практичною новиною для батьків, адже відтепер вони мають можливість отримати найперший документ своїх немовлят, не витрачаючи зайвого часу на відвідування відділу державної реєстрації актів цивільного стану. Це маленький внесок для комфорту жінок, які народжують майбутнє покоління та з метою реалізації сервісів Міністерства юстиції України, забезпечення ефективної роботи відділів державної реєстрації актів цивільного стану та створення сприятливих умов, спрямованих на спрощення доступу громадян до адміністративних послуг щодо державної реєстрації народження дитини.

(Переглядів 110 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Оголошення для студентів та абітурієнтів
  17.10.2019 | 15:48

  Запрошуємо студентів і абітурієнтів Трускавця взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз – гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. Наразі відкрито 2 номінації: – 30 000 грн. –  https://gym-training.com/ru/scholarship-ua (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@gym-training.com) – 17 000 грн. –  https://kyiv.repair/soczialnaya-programma-scolarship-ot-scz-kiev-remont.html (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship – scholarship@kyiv.repair) […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви