Головного освітянина Сколівщини звільнять за фінансові зловживання та неправдиві дані

05.01.2016 | Filed under: Новини

Як інформує прес-служба Львівської ОДА, за  зловживання, які виявила фінансова інспекція  під час  перевірки у відділі освіти Сколівського району, а також за неналежну підготовку навчального закладу до опалювального сезону, головний освітянин Сколівщини Любомир Губиш позбудеться посади. Про це повідомив заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Підлісний.

“Любомир Губиш надав Львівській обласній державній адміністрації інформацію про те, що всі школи Сколівського району готові до опалювального сезону. Проте, ці дані були недостовірними, – розповів Юрій Підлісний. –  Зокрема, у  школі села Тухля, температурний режим у класах був незадовільний, а також не було завершено реконструкцію котельні”.

Як наслідок, Любомир Губиш отримав догану за неналежну підготовку до опалювального сезону закладів освіти району. Окрім цього, було призначено перевірку, під час якої фінансова інспекція  виявила зловживання. На підставі цих двох фактів, голова районної державної адміністрації Ігор Свистун прийняв рішення про звільнення Любомира Губиша із займаної посади

“Слід зазначити, що на посаду керівника освіти району призначає голова районної державної адміністрації, – наголосив Юрій Підлісний. – Також до його компетенції належить і звільнення посадовця у випадку зловживань та неналежного виконання своїх обов’язків”.

(Переглядів 88 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Оголошення для студентів та абітурієнтів
  17.10.2019 | 15:48

  Запрошуємо студентів і абітурієнтів Трускавця взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз – гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. Наразі відкрито 2 номінації: – 30 000 грн. –  https://gym-training.com/ru/scholarship-ua (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@gym-training.com) – 17 000 грн. –  https://kyiv.repair/soczialnaya-programma-scolarship-ot-scz-kiev-remont.html (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship – scholarship@kyiv.repair) […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви