Головного освітянина Сколівщини звільнять за фінансові зловживання та неправдиві дані

05.01.2016 | Filed under: Новини

Як інформує прес-служба Львівської ОДА, за  зловживання, які виявила фінансова інспекція  під час  перевірки у відділі освіти Сколівського району, а також за неналежну підготовку навчального закладу до опалювального сезону, головний освітянин Сколівщини Любомир Губиш позбудеться посади. Про це повідомив заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Підлісний.

“Любомир Губиш надав Львівській обласній державній адміністрації інформацію про те, що всі школи Сколівського району готові до опалювального сезону. Проте, ці дані були недостовірними, – розповів Юрій Підлісний. –  Зокрема, у  школі села Тухля, температурний режим у класах був незадовільний, а також не було завершено реконструкцію котельні”.

Як наслідок, Любомир Губиш отримав догану за неналежну підготовку до опалювального сезону закладів освіти району. Окрім цього, було призначено перевірку, під час якої фінансова інспекція  виявила зловживання. На підставі цих двох фактів, голова районної державної адміністрації Ігор Свистун прийняв рішення про звільнення Любомира Губиша із займаної посади

“Слід зазначити, що на посаду керівника освіти району призначає голова районної державної адміністрації, – наголосив Юрій Підлісний. – Також до його компетенції належить і звільнення посадовця у випадку зловживань та неналежного виконання своїх обов’язків”.

(Переглядів 88 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви