У Скольому відкрили виставку для незрячих

28.12.2015 | Filed under: Новини

25 грудня, на Різдво за григоріанським календарем, у Скольому в районному народному домі «Бескид» відбулось відкриття виставки «Торкаючись, бачу: великі українці». Про це інформує прес-служба Сколівської РДА. Захід відбувся за участю духовенства, представників районної влади, працівників відділу культури, районної бібліотеки, представників районної організації товариства УТОС, учнівської молоді. Мета виставки – показати незрячим як виглядали найвидатніші особистості української культури та науки. Цей соціально-мистецький проект руйнує стереотипи, що візуальне мистецтво є доступним лише для тих, хто бачить.

На виставці представлено скульптури 12 видатних українців та таблички з короткими біографічними довідками шрифтом Брайля, а саме: Тараса Шевченка, Лесі Українки, Івана Франка, Григорія Сковороди, Андрея Шептицького, Миколи Амосова, Марії Заньковецької, Георгія Гонгадзе, Володимира Івасюка, Михайла Бойчука, Олександра Довженка, Сергія Нігояна.

Відкрив виставку керівник відділу культури Сколівської РДА Роман Лесишин. Учасників заходу привітали, а також подякували всім, хто доклав зусилля для організації та проведення виставки, настоятелі місцевих церков о. Володимир Борис і о. Володимир Мисів та радник районної ради Олексій Тренич. Супроводжував огляд виставки голова районного науково-культурологічного товариства «Бойківщина» Теодор Витвицький, який звернув увагу на неоціненний особистий внесок кожної представленої постаті Великого Українця, як в конкретну галузь чи сферу, так і для становлення та самоутвердження української нації в цілому.

Виставка відкрита для відвідувачів до 29 грудня 2015 року. Зокрема, у вівторок о 10.00 год. виставку відвідають члени товариства УТОС Сколівщини.

(Переглядів 25 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Оголошення для студентів та абітурієнтів
  17.10.2019 | 15:48

  Запрошуємо студентів і абітурієнтів Трускавця взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз – гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. Наразі відкрито 2 номінації: – 30 000 грн. –  https://gym-training.com/ru/scholarship-ua (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@gym-training.com) – 17 000 грн. –  https://kyiv.repair/soczialnaya-programma-scolarship-ot-scz-kiev-remont.html (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship – scholarship@kyiv.repair) […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви