У Скольому відкрили виставку для незрячих

28.12.2015 | Filed under: Новини

25 грудня, на Різдво за григоріанським календарем, у Скольому в районному народному домі «Бескид» відбулось відкриття виставки «Торкаючись, бачу: великі українці». Про це інформує прес-служба Сколівської РДА. Захід відбувся за участю духовенства, представників районної влади, працівників відділу культури, районної бібліотеки, представників районної організації товариства УТОС, учнівської молоді. Мета виставки – показати незрячим як виглядали найвидатніші особистості української культури та науки. Цей соціально-мистецький проект руйнує стереотипи, що візуальне мистецтво є доступним лише для тих, хто бачить.

На виставці представлено скульптури 12 видатних українців та таблички з короткими біографічними довідками шрифтом Брайля, а саме: Тараса Шевченка, Лесі Українки, Івана Франка, Григорія Сковороди, Андрея Шептицького, Миколи Амосова, Марії Заньковецької, Георгія Гонгадзе, Володимира Івасюка, Михайла Бойчука, Олександра Довженка, Сергія Нігояна.

Відкрив виставку керівник відділу культури Сколівської РДА Роман Лесишин. Учасників заходу привітали, а також подякували всім, хто доклав зусилля для організації та проведення виставки, настоятелі місцевих церков о. Володимир Борис і о. Володимир Мисів та радник районної ради Олексій Тренич. Супроводжував огляд виставки голова районного науково-культурологічного товариства «Бойківщина» Теодор Витвицький, який звернув увагу на неоціненний особистий внесок кожної представленої постаті Великого Українця, як в конкретну галузь чи сферу, так і для становлення та самоутвердження української нації в цілому.

Виставка відкрита для відвідувачів до 29 грудня 2015 року. Зокрема, у вівторок о 10.00 год. виставку відвідають члени товариства УТОС Сколівщини.

(Переглядів 25 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви