У Стебнику демонтують згущувачі

12.12.2012 | Filed under: Новини

Згущувачі – це такі собі «невеличкі» посудини із залізобетону об’ємом понад 2 тисячі метрів кубічних, діаметром 24 метри, а площею 450 метрів квадратних. Таких посудин на колишній збагачувальній фабриці калійного заводу було 18 і призначалися вони для технологічного процесу збагачення руди. Деякі з них так і не були задіяні. Простояли вони під відкритим небом до сьогоднішнього дня, нагадуючи стебничанам про могутність калійного виробництва.

Нещодавно за вимогою «Держгіртехнагляду» тут приступили до демонтажу відділення згущення, вузла середнього подрібнення та перевантажувальних пунктів та залишків головного корпусу колишньої збагачувальної фабрики. Роботи по демонтажу виконує ВАТ «Прикарпатметконструкція». На розчищеному майданчику планується будівництво нового промислового об’єкта.

Андрій Говіщак

(Переглядів 111 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви