Знову нагадав про себе стебницький «Полімінерал»

06.01.2016 | Filed under: Новини

Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА інформує, що 24 грудня о 9.00 год. на п/с ГПП-110/35/6 кВ ПАТ СГХП «Полімінерал» у Стебнику сталось технологічне порушення, а саме вийшов з ладу контрольний кабель управління вимикача МГ-110 кВ силового трансформатора Т-2, що привело до його вимикання та припинення подачі електропостачання.

Після оцінки ситуації, прийнято рішення відновити електропостачання по аварійній схемі. На час ліквідації технологічного порушення та відновлення нормальної схеми живлення для роботи у вечірній час та вихідні дні керівництвом підприємства було прийнято рішення залучити необхідну кількість працівників. Під час роботи було виявлено та проведено заміну пошкодженої ділянки контрольного кабелю управління вимикача МГ-110 кВ. Враховуючи те, що з 9.00 год. 24 грудня 2015 року до 12.00 год. 30 грудня 2015 року акумуляторна батарея не заряджалась, а для оперативних перемикань (ввімкнення та вимкнення) використовується постійний струм, вмикачу МГ-110 кВ потрібна сила постійного струму 100/150 А.

На даний час проводяться роботи з зарядки акумуляторної батареї типу СК 8 ємкістю 212 банок. Попередньо акумуляторні батареї будуть готові до використання 6 січня 2016 року о 12.00 год.

(Переглядів 186 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви