У суботу – відкриття майданчика на вулиці Довженка

04.10.2012 | Filed under: Публікації

Завершуються роботи на дитячо-спортивному майданчику (чи правильніше буде сказати – комплексі) на вулиці Довженка у Трускавці. Минуло небагато часу – всього трохи більше двох тижнів, а комплекс змінився докорінно. Пригадуємо, як 19 вересня розпочалися перші роботи. Здавалося – та як тут навести лад? Не вірилося, що щось буде змінено докорінно. Думалося – пофарбують дитячі споруди, паркан трохи підправлять та й по всьому. Тому коли наш кореспондент побував на майданчику 3 жовтня, то не повірив своїм очам. Заасфальтований вхід на стадіон, відремонтований та пофарбований паркан, зроблена бігова доріжка, оновлений дитячий майданчик. Та найбільше вразив баскетбольний майданчик – фактично майже готовий, ми потрапили якраз в момент, коли ремонтувалися щити з корзинами. Готується до введення в експлуатацію і волейбольний майданчик.

Отже, цієї суботи, 6 жовтня, відбудеться відкриття оновленого спортивного комплексу. Будуть показові виступи спортсменів, зокрема і школи рукопашного бою Віталія Плеханова, будуть змагання, конкурси, невелика концертна програма. І на цьому можна поставити крапку. Можна забути, що була стаття «Як мало не посварилися Лев Ярославович та Руслан Ярославович», не обов’язково згадувати політичні сили, не треба думати, куди підуть щойно виділені з міського бюджету Руслану Крамару 50 тисяч гривень на ремонт цього майданчика, коли ремонтувати щось вже нема потреби. Бо все це – тільки нюанси, невеликі дрібниці, які не вплинуть на головний факт – наявність щойно відремонтованого стадіону. Коли по біговій доріжці бігатимуть спортсмени чи просто любителі, то вони не задумуватимуться, хто її відремонтував. Коли сонячної днини тут гратимуть у волейбол чи баскетбол молодь чи дорослі, то їх не дуже цікавитиме, яка політична сила зробила такий подарунок для міста в цілому і їхнього мікрорайону зокрема. Коли батьки зі своїми діточками йтимуть сюди, то їм просто буде приємно, що тут гарно, мило, красиво. Коли мешканці сусідніх будинків бачитимуть з вікна цей стадіон, то може не будуть лаяти владу та говорити погані слова – незалежно, чи це про владу загальноукраїнську, чи місцеву.

Ми свідомо не називаємо прізвища благодійника і свідомо не пишемо, яка ж політична сила відремонтувала цей комплекс. Добро не має партійної приналежності. Коли інваліди йшли 23 вересня на гостину в один із санаторіїв міста, вони не йшли до якоїсь політичної сили, вони йшли до хорошої людини. Коли кандидат будь-якої політичної сили чи безпартійний дає кошти на операцію, то навряд чи це сильно вплине на його результат на виборах. Коли ти хочеш, щоб дитина усміхнулася і робиш для неї якийсь подарунок, то ця посмішка – не тільки для тебе, а для всього світу. Бо світ тримається на добрих людях, а хто дає, той і має, а хто має, тому і додасться, а в кого нема, то від того заберуть те, що має…

Володимир Ключак

(Переглядів 460 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви