У Трускавецькому водоканалі спростували інформацію про брудну озерну воду

23.10.2018 | Filed under: Публікації

Нещодавно у мережі Фейсбук здійнялася ціла хвиля коментарів щодо якості озерної води, яку подають в оселі трускавчан. При цьому скарги на неприємний озерний запах надходили навіть з тих помешкань, куди воду подають не з питного водосховища, а з загального водогону Гірне-Дрогобич. Про це розповів на понеділковій нараді 22 жовтня очільник міського водоканалу Віктор Марченко.

Спростувати інформацію про якість води він вирішив ще й тому, що не вважає фейсбучні дописи аргументами, адже для скарг є відповідна диспетчерська служба і туди з приводу якості води за останні дні звернулася лише одна людина. Крім того генеральний директор ТзОВ «Трускавецький водоканал» зауважив, що вода в озері час від часу може мати специфічний запах, бо в ньому є водорості і вони мають певні періоди цвітіння. Але це жодним чином не впливає на якість води. Усі скаржники мають можливість перевірити його слова на практиці і здати воду на аналіз в лабораторію.

Крім того Віктор Марченко розповів, що очистка питного озера на разі неможлива, адже це спричинить водний колапс у місті, оскільки майже половина споживачів, в тому числі нагірна частина курорту (великі оздоровниці), отримують воду з цієї водойми. А усіх фейсбучних скаржників в кожному окремому випадку закликав звернутися офіційно на службу до диспетчера, назвати адресу і своє ім`я та прізвище (усі офіційні звернення до підприємства записуються). Тільки тоді у водоканалі зможуть відреагувати на проблему фахово і перевірять стан води.

Тим часом на питному водосховищі триває народна атракція – сфотографуйся з лебедем. Приємні миті і романтичні світлини збирають цілі родини трускавчан. І лише одиниці розуміють: за всіма цими романтичними нюансами стоїть велика проблема, адже птаство (лебеді, качки та ін) поселяються на озері, вода в якому не є ідеально чистою. До того ж і самі птахи є носіями не дуже приємних інфекцій типу лептоспірозу. Тож незважаючи на усі бонуси до промоції міста та приємності, лебедині зграї – тривожна тенденція для мешканців міста. Тривожна ще й тому, що місто узалежнене від одного водосховища, яке до того ж є в не найкращому стані, а очисні споруди просто не справляються з очисткою води. Тож для впевненості воду з неприємним запахом таки вартує час від часу здавати на аналіз в незалежну лабораторію. А ще вартує у таких випадках дзвонити на диспетчерську службу і повідомляти про недоліки. Телефон служби: 5-20-33.

ТрускавецьІнфо

(Переглядів 106 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви