У Трускавці буде аквапарк європейського рівня

17.11.2017 | Filed under: Публікації

У Трускавці розпочато спорудження аквапарку, аналогів якому в Україні немає. В готельно-курортному комплексі «Карпати» вже другий рік тривають роботи по модернізації СПА-комплексу, який може перетворитися в одну з найголовніших атракцій не лише цієї оздоровниці, а й всього курорту.

Про те, що в планах і яким буде цей аквапарк, ми запитуємо генерального директора Трускавецького ГКК «Карпати» Лева Ярославовича Грицака. Ось що він розповів.

– Ми вже кілька років працюємо над реконструкцією нашого лікувально-профілактичного корпусу, де розміщений басейн і спортивний зал, над перетворенням його в аквапарк.

У моїх планах давно було створити аквапарк на території міста Трускавця. З різних причин це не вдалося реалізувати за час моїх двох каденцій на посаді міського голови, тому зараз вирішив реалізувати це в «Карпатах».

Ми вже зробили проект, знайшли оптимальний варіант, який відповідав би потребам людей і був би вигідний для нашого готельно-курортного комплексу. Цим проектом я задоволений. Ми його зробили почерговим.

Першу чергу ми запустили ще в минулому році, зараз робимо розширення роздягалень. Це має бути сучасна система пропуску і контролю над роботою СПА-центру. Додатково ми ще робимо великий тренажерний зал, фітнес-зал.

Друга черга – це приміщення з великою (8,5 метрів в діаметрі) металічною ванною, де буде мінеральна вода з різноманітними душами. Почергово (починаючи від п’ят до шиї) там проходитиме масаж мінеральною водою. Дуже цікавим є спосіб прийняття цієї ванни. Вона округла, восьмикутної форми. Людина сідає на одне місце, через 2 хвилини по сигналу метронома пересідає на інше і так далі. В Україні я такого не зустрічав, щось подібне довелося бачити лише за кордоном. Отже, йде почерговий масаж – спочатку п’ят, потім гомілок, далі стегон, сідниць, попереку, грудного відділу, плечового поясу, шийного відділу. Передбачені там і кілька лежаків у воді, де здійснюється загальний масаж всього тіла в лежачому положенні.

Третя черга – це ванна басейну для прийому процедур для людей літнього віку. Це теж буде ванна з різними атракціями оздоровчого плану.

Далі ванна для молоді – з різними атракціонами, гірками тощо.

П`ята черга – це будівництво відкритого басейну, який знаходитиметься перед сьогоднішнім лікувально-профілактичним відділенням.

І шоста черга – це будівництво автостоянки. Шосту чергу ми вже практично зробили в цьому році – з дозволу Трускавецької міської ради. Стоянка призначена для обслуговування цього аквапарку.

Зараз проект знаходиться на експертизі, вона в найближчі дні має завершитися, і ми приступаємо до підготовчих робіт по другій, третій та четвертій черзі. Зараз приступаємо до спорудження буронабивних фундаментів – це дуже вартісні роботи.

Як я вже зазначив, почали ми ці роботи в 2016 році, а об’єм робіт, який треба зробити, ще досить великий. Але крок за кроком ми наближаємося до реалізації цього проекту, який стане приємною несподіванкою для гостей нашого готельно-курортного комплексу. Здаватимемо його почергово, як і заплановано проектом.

– Басейни і в цілому СПА-центр використовується для оздоровлення людей, – каже керівник бактеріологічної лабораторії ГКК «Карпати», кандидат біологічних наук, доцент Анжеліка Івасівка. – Баклабораторією кожного тижня здійснюється санітарно-бактеріологічний аналіз показників води. На постійному контролі також хімічні показники, аналіз кількості залишкового хлору. У випадку відсутності контролю над всіма цими параметрами є ризики виникнення чи загострення ряду захворювань, зокрема шкірних та алергічних. Можу запевнити всіх користувачів нашого СПА-центру, що контроль якості води в басейнах ГКК «Карпати» проводиться належним чином, а якщо точніше – на високому рівні за допомогою сучасного обладнання. А оскільки час не стоїть на місці, а йде вперед, то «Карпати» йдуть в ногу з часом, закуповують нове сучасне обладнання, адже для нас дуже важливою є якість наданих послуг. Бути лідером у всьому – така точка зору керівника нашої оздоровниці Лева Грицака. Так що приходьте, будь ласка, плавайте, відпочивайте і набирайтеся сил в нашому спортивно-оздоровчому комплексі ГКК «Карпати».

Детальніша інформація про послуги СПА-центру ГКК «Карпати» і про розцінки – за тел. (03247) 6-24-41.

Підготував Володимир Ключак

На фото: зовнішній вигляд водно-спортивного комплексу ГКК «Карпати» до початку реконструкції.

(Переглядів 5 378 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви