У Трускавці на День міста пройшов фестиваль оркестрів «Яскрава Симфонія Прикарпаття»

18.06.2019 | Filed under: Публікації

14-16 червня у Трускавці на День міста вшосте відбувся фестиваль оркестрів, інструментальних ансамблів та мажореток «Яскрава Симфонія Прикарпаття».

До Трускавця на фестиваль завітали 10 оркестрів та ансамблів – переможців всеукраїнських та міжнародних конкурсів інструментального жанру, а також два колективи мажореток. Учасники приїхали із різних куточків України: представлена Київська, Дніпропетровська, Волинська, Закарпатська, Львівська області. Спеціальним гостем фестивалю став Заслужений академічний Ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України.

Впродовж трьох фестивальних днів колективи дарували свою музичну майстерність мешканцям та гостям міста на концертах просто неба. А на закритті фестивалю на головній площі міста відбулось спільне виконання пісні «Моя Україно» – більше 300 оркестрантів разом виконали цю композицію на головній площі міста під диригуванням Народного артиста України, генерал-майора Володимира Федоровича Деркача.

 Гран-Прі фестивалю здобув Народний духовий оркестр «Політехнік» Національного університету «Львівська політехніка» та Ансамбль народних інструментів «Гармонія» «Ужгородського музичного коледжа ім. Д. Є. Задора».

Фестиваль відбувся за підтримки Трускавецької міської ради та особисто міського голови А. Б. Кульчинського.

(Переглядів 55 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви