У Трускавці почав реалізовуватися договір міської ради з ПрАТ «Трускавецькурорт»

29.01.2016 | Filed under: Новини

Підписаний між Трускавецькою міською радою та ПрАТ «Трускавецькурорт» договір почав реалізовуватися. Про це, під час наради у міській раді, розповів міський голова Трускавця Андрій Кульчинський. За його словами ПрАТ «Трускавецькурорт» вже надало місту безповоротну допомогу у сумі 100 тис. гривень для облаштування каналізаційних стоків по вул. Франка. Ще згідно договору ПрАТ має надати 200 тис. гривень безповоротної допомоги.

Окрім того, згідно підписаного договору ПрАТ «Трускавецькурорт» має збільшити орендні площі, що наступного року принесе в міський бюджет близько 700 тис грн додаткових коштів. Ці площі підприємство використовувало до 2013 року. Наступна умова – привести бювет в відповідність до сучасних вимог. Згідно договору, контроль над видобутком та продажем «Нафтусі» проводитиме спільне новостворене комунальне підприємство, відповідно місто та підприємство отримають рівний прибуток.

Нагадаємо, депутатами міської ради підтримали рішення щодо пільг по земельному податку для фізичних та юридичних осіб, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання. Пільга земельного податку у розмірі 50% надана міською радою на один квартал для всіх 16 підприємств. У випадку, якщо ці підприємства не укладуть договори оренди землі, для них ставка земельного податку залишиться в розмірі 6%.

Оскільки підприємство ПрАТ «Трускавецькурорт» не підпадало під пільги по земельному податку, бо має земельні ділянки та приміщення, що надаються в оренду, керівництво товариства звернулося до Трускавецької міської ради з проханням перевести їх земельні ділянки з постійного користування в площину оренди. Депутати погодились, з умовою підписання додаткового договору.

ТрускавецьІнфо

(Переглядів 198 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви