У Трускавці пройде XVII Всеукраїнський юнацький тенісний турнір “Зимовий Трускавець”

16.01.2019 | Filed under: Новини

18-22 лютого у Трускавці на базі готельно-курортного комплексу «Карпати» та ДЮСК «Спортовець» пройде XVII Всеукраїнський юнацький тенісний турнір «Зимовий Трускавець». Про це повідомив в.о. голови Федерації тенісу Львівської області, головний суддя змагань, суддя Національної категорії з тенісу Анатолій Стасюк.

Всеукраїнські змагання з тенісу започатковані в Трускавці з 2003 року Львівською обласною федерацією тенісу спільно з Трускавецькою міською радою (за ініціативи тодішнього міського голови Лева Грицака) і проводяться 17-й рік поспіль. В цих турнірах брали участь багато талановитих і провідних тенісистів в різних вікових категоріях з усіх куточків України та з зарубіжжя (США, Франції, Німеччини, Польщі, Угорщини, Словаччини, Білорусі, Молдови та інші).

Так, наприклад, в даний час в турнірі Великого шолому в Австралії бере участь 24 ракетка світу серед жінок Леся Цуренко, яка в свій час була переможницею Всеукраїнського юнацького турніру “Зимовий Трускавець” до 12 років. Активну участь в цих змаганнях беруть юні тенісисти однієї з кращих тенісних шкіл Львівщини – ДЮСК “Спортовець”, серед яких щорічно є призери, чемпіони та члени збірних команд області та України, майстри спорту України з тенісу.

Вагомий особистий внесок в розвиток та популяризацію тенісу в місті Трускавці та на Львівщині належить Леву Ярославовичу Грицаку, який будучи мером міста ініціював та втілив вжиття будівництво 2-х відкритих тенісних кортів на місті зруйнованого то закинутого футбольного поля ДЮСК “Спортовець” і всі 17 років підтримує проведення змагань (надає тенісний корт ГКК “Карпати”) та є офіційним спонсором вказаних Всеукраїнських юнацьких змагань.

В цьогорічних змаганнях серед юнаків до 14 років та дівчат до 16 років очікуються спортсмени з понад 10 областей України (50 – 60 учасників).

Головні завдання змагань: підготовка тенісистів до всеукраїнських змагань вищого рівня, удосконалення майстерності та виконання спортивних розрядів з тенісу.

(Переглядів 25 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви