У Трускавці пройде XVII Всеукраїнський юнацький тенісний турнір “Зимовий Трускавець”

16.01.2019 | Filed under: Новини

18-22 лютого у Трускавці на базі готельно-курортного комплексу «Карпати» та ДЮСК «Спортовець» пройде XVII Всеукраїнський юнацький тенісний турнір «Зимовий Трускавець». Про це повідомив в.о. голови Федерації тенісу Львівської області, головний суддя змагань, суддя Національної категорії з тенісу Анатолій Стасюк.

Всеукраїнські змагання з тенісу започатковані в Трускавці з 2003 року Львівською обласною федерацією тенісу спільно з Трускавецькою міською радою (за ініціативи тодішнього міського голови Лева Грицака) і проводяться 17-й рік поспіль. В цих турнірах брали участь багато талановитих і провідних тенісистів в різних вікових категоріях з усіх куточків України та з зарубіжжя (США, Франції, Німеччини, Польщі, Угорщини, Словаччини, Білорусі, Молдови та інші).

Так, наприклад, в даний час в турнірі Великого шолому в Австралії бере участь 24 ракетка світу серед жінок Леся Цуренко, яка в свій час була переможницею Всеукраїнського юнацького турніру “Зимовий Трускавець” до 12 років. Активну участь в цих змаганнях беруть юні тенісисти однієї з кращих тенісних шкіл Львівщини – ДЮСК “Спортовець”, серед яких щорічно є призери, чемпіони та члени збірних команд області та України, майстри спорту України з тенісу.

Вагомий особистий внесок в розвиток та популяризацію тенісу в місті Трускавці та на Львівщині належить Леву Ярославовичу Грицаку, який будучи мером міста ініціював та втілив вжиття будівництво 2-х відкритих тенісних кортів на місті зруйнованого то закинутого футбольного поля ДЮСК “Спортовець” і всі 17 років підтримує проведення змагань (надає тенісний корт ГКК “Карпати”) та є офіційним спонсором вказаних Всеукраїнських юнацьких змагань.

В цьогорічних змаганнях серед юнаків до 14 років та дівчат до 16 років очікуються спортсмени з понад 10 областей України (50 – 60 учасників).

Головні завдання змагань: підготовка тенісистів до всеукраїнських змагань вищого рівня, удосконалення майстерності та виконання спортивних розрядів з тенісу.

(Переглядів 25 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви