У Трускавці скоєно напад на журналістку

13.02.2020 | Filed under: Новини

На журналістку, редакторку газети «Трускавецькурорт» Галину Носову було вчинено напад. Інцидент стався під час сесії Трускавецької міської ради 13 лютого. Особа, котра видавала себе за громадську активістку, вирвала з рук журналістки смартфон, щоб перешкодити їй вести пряму трансляцію сесії, на якій обговорювалося важливе для міста питання. Після втручання поліції зловмисниця змушена була повернути телефон власниці.

Поки що невідомо чи звертатиметься Галина Носова з письмовою заявою до поліції та суду щодо перешкоджання професійній діяльності.

Після інциденту особу зловмисниці було встановлено. Це мешканка Трускавця Ольга Крамар.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви