У Трускавці триває з`їзд Асоціації урологів України

17.10.2013 | Filed under: Публікації

Сьогодні, 17 жовтня, в Палаці культури імені Т. Шевченка відкрився з`їзд Асоціації урологів України. Розпочався він із вітальних слів та доповіді директора Інституту урології України, професора С. Возіанова, якого, до речі, було переобрано знову керівником Асоціації українських урологів.  Світила медичної науки України в галузі урології не оминули увагою цей захід та поспілкувалися на актуальні теми – діагностики захворювань, лікування, профілактики тощо. Сторонній людині, не втаємниченій у сферу медицини в цілому та урологічної науки зокрема, важко було сприймати на слух специфічну термінологію, проте абсолютна більшість урологів з різних куточків України висловили задоволення з того приводу, що мали можливість зібратися в Трускавці. Загалом зареєстровано понад вісім сотень учасників з`їзду.

Сьогодні після обіду  та кави-брейк в «Шайбі» в головному залі ПК ім. Шевечнка триває виклад Європейської школи урологів (англійською мовою). На слайдах у доступній формі професори урологічної науки з Європи діляться досвідом зі своїми українськими колегами – науковцями та практиками.

В холі Палацу культури імені Шевченка розгорнута виставка фірм-спонсорів цього потужного заходу. Учасники з`їзду також ознайомлюються з цікавинками Трускавця. А надвечір відбудеться формальне закриття з`їзду, щоб завтра знову не збирати всіх в цьому залі.

Натомість завтра, 18 жовтня, з`їзд Асоціації урологів України продовжить свою роботу у Трускавці. Центр подій зміститься в готельно-курортний комплекс «Карпати». Тут у двох конференц-залах (великий концертний та менший конференц-зал) проходитимуть пленарні та секційні засідання, дискусії. 

Володимир Ключак

(Переглядів 132 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви