У Трускавці відкрито «Міротель»

25.05.2012 | Filed under: Публікації

Урочисте відкриття нового надсучасного об’єкту ЗАТ «Трускавецькурорт» під назвою «Міротель» пройшло у п’ятницю, 25 травня. Розмови про прибуття Миколи Азарова чи Раїси Богатирьової не підтвердилися. Присутні були приємно вражені тим, що захід урочистого відкриття не затягували, він був дуже лаконічним. Між гімнами України (на оголошення початку та кінця заходу як офіційної частини) пройшло всього десять хвилин. Виступ Голови Наглядової Ради Товариства Павла Якубенка теж був досить лаконічним, після чого Павло Павлович разом з Генеральним директором ЗАТу Віктором Ждановим та з участю міського голови Трускавця Руслана Козира перерізав червону стрічку. Чин освячення здійснив архімандрит Лука (УАПЦ) разом з отцем Павлом тієї ж Церкви. Після огляду першого поверху та спільної фотографії на пам’ять присутніх запросили до фуршетних столиків.
А далі почалося найцікавіше. Групи по десять чоловік мали можливість оглянути весь санаторно-готельний оздоровчий комплекс. Номери, яких в готелі є 184 (166 стандартних номерів різних модифікацій, 16 «люксів», 1 Miracle Suit та 1 Президентський), розміщаються з першого по дев`ятий поверхи. Натомість на першому та другому – кілька гарних ресторанів та барів, а також дві дитячі кімнати (для найменших та для дітей віком 6 – 12 років). Є дещо і для дорослих – нічний клуб, який при вході зустрічає велетенською спокусливою чарівною туфелькою, а всередині не менш спокусливою і теж велетенською … дупцею. Гарні краєвиди відкриваються з вікон, хоча помітно, що ще потрібно зробити кілька штрихів зовні, щоб облагородити територію. Та це – невеличкі детальки, які зовсім не псують прекрасного настрою від перебування в готелі.
Готель «Міротель» – це не лише готель, а й сучасна лікувально-оздоровча база, адже поруч, а фактично разом з готелем (бо є прямий перехід) – знаний вже «МедПалас». Гадаємо, не варто перераховувати всі плюси діагностичного центру чи новітніх технологій лікування – не став про все це говорити і під час прес-конференції заступник гендиректора по медичній частині Андріан Драновський. Бо, як кажуть, краще один раз побачити самому, ніж сто разів почути від когось.
«Ми пишаємося, що в цей непростий час ми побудували цей прекрасний комплекс, побудували згідно Генерального плану розвитку ЗАТ «Трускавецькурорт», – говорить голова Наглядової Ради Павло Якубенко і продовжує: «Це один із сотні найбільших комплексів у світі. Обслуговування тут – на найвищому рівні». І це не просто слова, рівень сервісу тут дійсно високий, що видно неозброєним оком. Персонал так і кланяється, готовий виконати забаганку гостей. До речі, люди тут мешкають ще з квітня, для прикладу, номер «Президентський», який так хотіли подивитися окремі журналісти, зараз зайнятий. Окрім українців тут вже побували гості з Ізраїлю, Польщі, Німеччини і країн Закавказзя та Середньої Азії. І хоча ціни тут від 900 гривень за номер на добу (включно із сніданком), та великим плюсом є власне спрямованість закладу на лікування, а не просто на туризм та рекреацію. На жаль, на хибний шлях орієнтування не на лікування, а на рекреацію та туризм чомусь ступила наша місцева трускавецька влада.
Між іншим, говорячи «не для преси» про стосунки з владою Трускавця, Павло Якубенко висловив жаль, що не всі депутати мають бачення розвитку курорту. «Це менталітет наших людей, які сьогодні у владі», скрушно зітхнув Павло Якубенко і висловив надію, що трускавецька влада не йтиме методом «виламування рук», як це мало місце з комплексом пропозицій від ЗАТу щодо влаштування гарного скверику імені Франка з погруддям Великого Каменяра. З незрозумілих причин ЗАТу в цьому відмовили. Невже свого рідного Франка не шануємо? Оскільки є певні непорозуміння, то наразі призупинено роботи щодо реконструкції вулиці Шевченка. Та це нюанси, на яких навряд чи слід акцентувати увагу в цей святковий день. Тим більше, що відкриття готелю, та ще й такого рівня, та ще й такого красеня – подія для Трускавця дійсно небуденна.
До речі, на червень цього року заплановано відкриття ще одного готелю у Трускавці – «Дворика Лева». І хоча це готель зовсім іншого типу, та він, як і «Міротель», теж стане окрасою нашого міста-курорту Трускавець. А «Міротелю» побажаємо багатих клієнтів і багато клієнтів, адже від цього зиск матимуть не лише власники, але і трускавчани, котрі працюють в закладі. Як зазначив Генеральний директор «Трускавецькурорту» Віктор Жданов, споруджували готель українські фірми, українські громадяни і працюватиме він на благо Української держави. Адже недарма об’єкт – в переліку Постанови Кабінету Міністрів України. Хоча щодо майбутніх гостей на Єврочемпіонат, то перші особи ЗАТу такого оптимізму, як у стінах мерії, зовсім не виділяли. Очевидно, мають більше інформації з цього приводу.
Наступного року «Mirotel Resort & SPA» буде висунуто на здобуття Державної премії України в галузі архітектури.

Володимир Ключак

(Переглядів 2 562 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви