У Трускавці вимагають перевірки законності приватизації оздоровниць

17.04.2015 | Filed under: Новини

У четвер, 16 квітня, 48 сесія Трускавецької міської ради підтримала звернення працівників ПрАТ «Трускавецькурорт» до Президента України, голови Верховної Ради України, Генерального прокурора, міністра внутрішніх справ та керівника Фонду державного майна України щодо незаконної приватизації оздоровниць міста-курорту нинішніми її власниками. Про це передає власкор IA ZIK.

На розгляд сесії цей документ запропонували громадські активісти Володимир Шиманський та Мирон Бучацький. Вони виступили перед депутатами. Активісти вважають, що приватизація низки оздоровниць міста-курорту, які колись належали ЗАТ ЛОЗ «Укрпрофоздоровниця», відбулася злочинним шляхом і після Революції гідності настав час дати справедливу правову оцінку прихватизаційним процесам 20-річної давності.

Серед основних вимог, які прописані в зверненні, проведення всебічного розслідування законності заволодіння державним майном ЗАТ ЛОЗ «Укрпрофоздоровниці»; виконання власником цього майна соціальних зобов’язань перед працівниками щодо збереження робочих місць; законності переведення всіх працівників на 0,25, 0,6 і 0,7 ставки.

У розгляді цього питання на сесії взяли участь понад 50 працівників ПрАТ «Трускавецькурорт». Люди стурбовані тим, що монополіст з надання оздоровчих послуг до 1 травня збирається позбавити роботи 1200 працівників.

Звернення підтримали 24 народних обранців з 27, що зареєструвались.

ЗІК

(Переглядів 433 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви