У Трускавці змагалися юні баскетболісти

27.10.2017 | Filed under: Новини

26 жовтня у Трускавці в спортивно-оздоровчому комплексі дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» відбувся перший тур відкритої Шкільної Баскетбольної ліги Львова серед юнаків 2005 – 2007 р.н.

Змагання дитячої баскетбольної ліги проводяться серед усіх підлітків, які навчаються у загальноосвітніх школах Львівщини, з метою пропаганди здорового способу життя, залучення до занять з баскетболу найбільшої кількості учнів та сприяння зростанню майстерності серед юних баскетболістів.

У першій грі вихованці відділення баскетболу Трускавецького ДЮСК «Спортовець» (тренер ДЮСК Роман Підцерковний) вибороли перемогу у команди «Львівські зубри» (СЗШ № 32 м. Львова).

Допомогу у суддівстві баскетбольного матчу надавали студенти навчально-наукового інституту фізичної культури і здоров’я Дрогобицького ДДПУ ім. І.Франка (в.о. директора інституту — к. пед. н., доцент Чопик Роман Володимирович).

Попереду у трускавецьких баскетболістів ще вісім матчів захоплюючої та популярної спортивної гри з іншими командами Львівщини.

Любомир Мацькович, директор ДЮСК «Спортовець»

(Переглядів 58 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви