На урочистостях з нагоди тридцятилітнього ювілею оздоровниці «Весна» приватного акціонерного товариства зібралося чимало гостей: керівництво товариства, запрошені, ветерани оздоровниці і, звісно ж, винуватець свята – її великий дружній колектив. У такому родинному колі гуртом вирішили не лише пригадати як воно усе було і з чого починалося, але й підтримати одне одного у нелегкий час. У результаті все вийшло так, як і планувалося: урочисто, милозвучно і дуже по-родинному. І зрозуміло, чому серед великого колективу «Весни» і досі є чимало тих, хто вже третє десятиліття трудиться в оздоровниці, та й ті, хто прийшли пізніше – одразу стали гармонійною часточкою цього великого організму. Цих людей завжди, в усі часи об’єднувала сумлінна праця, відданість своїй справі і гарне ставлення до пацієнтів.
Будівництво санаторного комплексу «Весна» було розпочато в червні 1976 року згідно рішення Міністерства важкої та машинної промисловості, Держбуду УРСР та Міністерства охорони здоров’я УРСР. Генеральне проектування санаторію здійснене Львівським філіалом інституту «Гіпроград» під керівництвом головного архітектора проекту Королишина Любомира Івановича. Генеральний підрядник, що здійснював будівництво – БУ-15 тресту «Укрзахіднафтогазбуд», м. Трускавець. Виконроб – Флейшер Борис.
28 грудня 1983 року державною приймальною комісією об’єкт офіційно було прийнято в експлуатацію. Фактична тривалість будівництва становила 8 років.
Про гордість оздоровниці – його чудовий і працьовитий колектив – у своєму вітальному виступі говорив теперішній очільник оздоровниці Юрій Загребельний: «За тридцять років багато зроблено і багато чого ви домоглися. Але головна наша цінність – це трудовий колектив, наші лікарі та медсестри, працівники їдальні, технічні працівники, професіонали, віддані своїй справі! – зауважив у своєму виступі Юрій Павлович. А ще не забув підтримати своїх підлеглих словами про те, що незважаючи на нелегкі часи, працівники «Весни» зберігають свій високий професіоналізм і вірність обраній справі, свої душевні якості та здатність до самопожертви. – Нехай у минулому залишаться всі труднощі та проблеми, з якими нам довелося зіткнутися, а майбутнє принесе колективу санаторію успіх і удачу у всіх починаннях».
До вітань долучився генеральний директор приватного товариства «Трускавецькурорт» Віктор Жданов. І хоч почав керівник товариства свою вітальну промову з малоприємних фактів (при цьому зауваживши, що говорить із людьми про те, що болить нас усіх), мовляв і завантаженість санаторіїв товариства зменшується зо дня в день до критичної межі, і борги фондів перед нашим підприємством – чималі, а тут ще й Крим повернув усі придбані путівки. Проте нині важко кардинально вплинути на ситуацію, яка є в країні. Тож рятуватися мусимо самі, як можемо. Гендиректор змушений був згадати і про непопулярні заходи, що дозволять насамперед зберегти колектив.
Та виявилося, що і хороші моменти у цій здавалося б безвихідній ситуацій усе ж таки є. Насамперед Віктор Миколайович повідомив про подальшу плідну співпрацю з фондами. Найближчим часом будуть оголошені результати тендеру одного з фондів, а невдовзі розмова йтиме про оздоровлення у нас постраждалих на Чорнобильській АЕС. Але найголовніший месидж, поданий колективу того дня – запевнення у тому, що для цієї оздоровниці буде зроблено усе, аби вона і надалі залишалася флагманом товариства. І цей високий статус «Весни» має дати поштовх іншим оздоровницям для подальшого розвитку та вдосконалення.
Серед гостей, котрі радо долучилися до вітань колективові – головний лікар-директор БОЛ «Медичний центр №1» Євген Юник, голова профкому товариства Теодозій Сидір, керівники сусідніх оздоровниць «Рубін» та «Кристал» Володимир Дякунчак та Юрій Круглій. Усі виступи гостей були адресовані великому, дружньому і надзвичайно професійному колективу, до якого, неначе до власної родини, роками і десятиліттями повертаються відпочивальники. І до цього колективу, до цієї великої родини з прихильністю ставляться працівники інших оздоровниць, бо ніхто краще, ніж вони, не розуміє, якою іноді нелегкою є робота з людьми. Не залишилося осторонь цієї події і київське керівництво. Голова Наглядової ради Павло Якубенко теж долучився до привітань, які озвучив генеральний директор. Для того, щоб у ці нелегкі часи потішити поважний колектив, власники і керівництво підприємства, адміністрація «Весни» зробили усе можливе. Справжню атмосферу свята забезпечив виступ дитячого хореографічного колективу «Азарт» з Дрогобицької ЗОШ №1. Їх виступ став справжнім вибухом емоцій, музики та яскравих кольорів. А от романтичного та патріотичного настрою надав урочистостям виступ народного фольклорного ансамблю «Джерела Карпат». І цілком традиційно було нагороджено кращих працівників санаторію почесними грамотами з врученням премій. І наостанок, після завершення урочистої частини святкових заходів, працівники отримали ще одну приємність, бо мали можливість зібратися усім колективом за одним великим столом. Для ювілярів того дня організували фуршет.
30 років для санаторію – надзвичайна дата. За цей час тут відпочивали, оздоровлювались, лікувались і повертались до повноцінного життя понад 242 тис. відпочиваючих з багатьох куточків України та світу. Протягом останнього року у санаторії «Весна» оздоровилося 7,5 тис. осіб, з них близько 3 тис. іноземців.
ТОП коментованих за тиждень