Повернення Королеви в Європу

18.11.2013 | Filed under: Публікації

/Про молодильну дію «Нафтусі»/

Черговий Всесвітній день науки співпав із тридцятиріччям наукової роботи на курорті завідувача лабораторією бальнеології Інституту фізіології ім. О. Богомольця НАН України, головного редактора журналу «Медична гідрологія та реабілітація», голови Ради асоціації учених міста, а віднедавна і головного радника генерального директора ЗАТ «Трускавецькурорт» з наукових програм Ігоря Поповича. Саме у нього в день професійного свята ми поцікавилися найсвіжішими досягненнями трускавецьких науковців. Серед іншого, Ігор Львович надав нам ексклюзивну інформацію про… молодильну дію Нафтусі!

«Це відкриття стало можливим завдяки застосуванню апарату харківського професора Шахбазова «Біотест», – розповідає науковець, який визначає електрофоретичну рухливість ядер епітеліальних клітин слизової щоки. Доказано, що цей параметр організму тісно пов’язаний з його віком: після 23 років що старіша людина, то нижчий відсоток електронегативних ядер букального епітелію. Спеціальний графік дозволяє визначити біологічний вік людини, який не завжди співпадає з паспортним віком, – зауважив пан Ігор».

На базі клінічного санаторію «Молдова» ним, разом з к.м.н. Валерієм Бабелюком та Вірою Мусієнко виявлено, що біологічний вік хворих, старших, ніж 34 роки, в 17 випадках із 26 після 10 днів вживання «Нафтусі» зменшувався на 0,5-3 роки. В цілому, судячи за графіком регресії, молодильний ефект цієї воістину живої оцінюється в 1 рік. Натомість хворі, молодші, ніж 34 роки, дорослішають на 1 рік, що теж непогано.

Ці результати цілком прогнозовані в руслі положення про нормалізуючу дію Королеви лікувальних вод «Нафтусі» на регуляторні системи організму, про що детально описано у попередніх монографіях ученого, яких, до слова, на даний час видано зо два десятка.

То ж на напівжартівливе запитання, чи є у Королеви корона, ми отримали ілюстровану відповідь науковця: «Будь ласка, – говорить він, – полюбуйтеся, ось вона! Як і годиться для води, її корона не золота, а блакитна. – Щоби її побачити, знадобився пристрій, сконструйований кандидатом фізико-технічних наук Юрієм Добровольським. За моїм запрошенням він спеціально приїхав із Чернівців у санаторій «Молдова», у якому разом зі мною і Валерієм Бабелюком і була проведена «коронація» «Нафтусі».

А якщо серйозно, то 0,5 мл нафтової води було нанесено на пігулку активованого вугілля, після чого на неї було скеровано електромагнітний імпульс, який зініціював газовий розряд навколо пігулки. І, погодьтесь, це дуже нагадує корону! Звісно, подібно світиться і прісна вода, але світломір об’єктивно засвідчує, що корона «Нафтусі» значно величніша. Відмінності зумовлені різним станом так званої структурованості води. Відомо, що в живих клітинах вода якраз структурована, у вигляді рідкого кристалу, а для структуризації випитої води організм витрачає досить немалу енергію. Тому вживання вже структурованої води, як от «Нафтусі», для організму вельми сприятливе, причому не лише з точки зору енергетики біохімічної, а й езотеричної. Але про це поговоримо іншим разом. Вчений ризикнув припустити, що саме у структурованості «Нафтусі» криється її найбільша таємниця, адже цей кристал, хоч і рідкий, все ж крихкий і “розбивається” при нагріванні і під дією кисню…

Ігор Львович також із гордістю повідомив, що в цьому році ним вперше опубліковано одразу чотири великі статті англійською мовою у польському виданні «JournalofHealthSciences» («Журнал наук про здоров’я»). Так що слава про «Нафтусю» вже сягнула Європи. Точніше, повернулася туди через століття. Нагадаємо, що перша згадка про «Нафтусю» в документах датована 1469 роком, а детальніше її властивості були описані у 1578 році королівським лікарем Войцехом Очко, а також в підручнику “Натуральна історія”, виданому в 1721 році в польському місті Сандомир латинською мовою.

Темою цікавилася Галина Шумило, газета «Трускавецькурорт»

(Переглядів 53 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви