Підготовка кадрів – поштовх до нових методів роботи

18.11.2013 | Filed under: Публікації

Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку – це міжнародне свято, яке відзначається щорічно 10 листопада. Вперше в глобальному масштабі Всесвітній день науки було відзначено 2002 року. Мета цього свята – підвищення усвідомлення світовою громадськістю користі науки. Це свято – вшанування наукових традицій та досягнень вчених.

Ось і в ЗАТ «Трускавецькурорт» 10 листопада заслужено святкують цей день, оскільки працівниками товариства проводиться чимала наукова робота. Трускавець є чудовою базою для наукових досліджень. Більше п’яти років при товаристві функціонує Вчена рада, яку очолює доктор медичних наук, директор з медичної роботи ЗАТ «Трускавецькурорт» Андріан Драновський.

– Під керівництвом членів Вченої ради підготовлені та готуються до друку методичні рекомендації «Трускавецькі мінеральні води і методики їх внутрішнього застосування, – говорить Андріан Драновський. Чотири рази на рік виходить науковий журнал «Медична гідрологія та реабілітація», що включений до переліку фахових видань, в яких мають можливість друкувати свої праці лікарі ЗАТ «Трускавецькурорт».

Колектив вченої ради сприяє молодим науковцям у виконанні їх дисертаційних робіт. Так 17 травня цього року успішно проведено захист дисертаційної роботи начмедом санаторію «Янтар» Тарасом Луцишином на базі Луганського Державного медичного університету. Крім того, молоді вчені ще продовжують працювати над своїми дисертаційними роботами. Це, зокрема, Олександр Драч, заступник директора Курортної поліклініки №1.

Приділено увагу вивченню нових методик, котрі можна застосовувати у Трускав-ці. Так на засіданні Вченої ради, на початку 2013 року, було запропоновано вивчення біологічної ролі активної молекули сірководню. Сьогодні цей факт становить значний науковий і практичний інтерес у галузі курортології. Тому концептуально взято за основу розробку нової технології викори-

стання впровадження сірководневих ванн. Так, на сьогоднішній день, на базі МЦ№1 БОЛ№1 впроваджено на практиці відпуск процедур сірководневих ванн, що дасть можливість розширити спектр послуг для пацієнтів, що лікуються в ЗАТ «Трускавецькурорт». Детально вивчається програма лікування людей з надмірною вагою.

З метою підвищення рівня професійної підготовки наших лікарів на основі спільної діяльності із профільними кафедрами та курсами післядипломної освіти медичних установ з використанням сучасних технологій у жовтні 2013 року в Трускавці було проведено З’їзд Асоціації урологів України, що тривав два дні, 17-18 жовтня, у Палаці культури імені Тараса Шевченка. Співорганізатором цієї потужної медичної конференції стало товариство «Трускавецькурорт», на базі якого її й проведено. По завершенні з’їзду було прийнято рішення створити на базі ЗАТ «Трускавецькурорт» Асоціацію урологів товариства. Керівництво ЗАТ «Трускавецькурорт» зацікавлене в підготовці кадрів, які дадуть поштовх до нових методів діагностики та успішного лікування пацієнтів, – розповів директор з медичної роботи.

Віктор Стецько, газета «Трускавецькурорт»

(Переглядів 24 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви