Підготовка кадрів – поштовх до нових методів роботи

18.11.2013 | Filed under: Публікації

Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку – це міжнародне свято, яке відзначається щорічно 10 листопада. Вперше в глобальному масштабі Всесвітній день науки було відзначено 2002 року. Мета цього свята – підвищення усвідомлення світовою громадськістю користі науки. Це свято – вшанування наукових традицій та досягнень вчених.

Ось і в ЗАТ «Трускавецькурорт» 10 листопада заслужено святкують цей день, оскільки працівниками товариства проводиться чимала наукова робота. Трускавець є чудовою базою для наукових досліджень. Більше п’яти років при товаристві функціонує Вчена рада, яку очолює доктор медичних наук, директор з медичної роботи ЗАТ «Трускавецькурорт» Андріан Драновський.

– Під керівництвом членів Вченої ради підготовлені та готуються до друку методичні рекомендації «Трускавецькі мінеральні води і методики їх внутрішнього застосування, – говорить Андріан Драновський. Чотири рази на рік виходить науковий журнал «Медична гідрологія та реабілітація», що включений до переліку фахових видань, в яких мають можливість друкувати свої праці лікарі ЗАТ «Трускавецькурорт».

Колектив вченої ради сприяє молодим науковцям у виконанні їх дисертаційних робіт. Так 17 травня цього року успішно проведено захист дисертаційної роботи начмедом санаторію «Янтар» Тарасом Луцишином на базі Луганського Державного медичного університету. Крім того, молоді вчені ще продовжують працювати над своїми дисертаційними роботами. Це, зокрема, Олександр Драч, заступник директора Курортної поліклініки №1.

Приділено увагу вивченню нових методик, котрі можна застосовувати у Трускав-ці. Так на засіданні Вченої ради, на початку 2013 року, було запропоновано вивчення біологічної ролі активної молекули сірководню. Сьогодні цей факт становить значний науковий і практичний інтерес у галузі курортології. Тому концептуально взято за основу розробку нової технології викори-

стання впровадження сірководневих ванн. Так, на сьогоднішній день, на базі МЦ№1 БОЛ№1 впроваджено на практиці відпуск процедур сірководневих ванн, що дасть можливість розширити спектр послуг для пацієнтів, що лікуються в ЗАТ «Трускавецькурорт». Детально вивчається програма лікування людей з надмірною вагою.

З метою підвищення рівня професійної підготовки наших лікарів на основі спільної діяльності із профільними кафедрами та курсами післядипломної освіти медичних установ з використанням сучасних технологій у жовтні 2013 року в Трускавці було проведено З’їзд Асоціації урологів України, що тривав два дні, 17-18 жовтня, у Палаці культури імені Тараса Шевченка. Співорганізатором цієї потужної медичної конференції стало товариство «Трускавецькурорт», на базі якого її й проведено. По завершенні з’їзду було прийнято рішення створити на базі ЗАТ «Трускавецькурорт» Асоціацію урологів товариства. Керівництво ЗАТ «Трускавецькурорт» зацікавлене в підготовці кадрів, які дадуть поштовх до нових методів діагностики та успішного лікування пацієнтів, – розповів директор з медичної роботи.

Віктор Стецько, газета «Трускавецькурорт»

(Переглядів 24 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви