Максимум уваги – дітям

05.12.2013 | Filed under: Публікації

Про підготовку до потужної святково-розважальної кампанії, котра стартує на теренах закритого акціонерного товариства «Трускавецькурорт» вже 18 грудня, повідомив очільник Палацу культури імені Т. Шевченка Михайло Кіселичник. Керівник ПК ЗАТ «Трускавецькурорт» також зазначив, що, працюючи над розробкою святкових заходів «Від Миколая до Йордану», враховувалось організація більш змістовного відпочинку наших маленьких відпочивальників під час зимових канікул. І для цього було розроблено дві програми: одна для відпочинку дорослого товариства, інша – для відпочинку дітей в оздоровницях.

Докладніше про новаторство та важливу роботу колективу ПК ім. Т. Шевченка нам розповіли працівниці методкабінету Марія Венцик та Оксана Кондур, котрі вже не перший тиждень працюють над розробкою цікавих сценаріїв. Зокрема вони зосередили свою діяльність на нових програмах та розвагах у дитячих кімнатах наших оздоровниць. Цьогоріч дітям приділять максимум уваги, хоча судячи з попередніх років, святкові заходи для малечі у нас завжди здійснювалися на високому рівні. Проте нова програма передбачає ще більше розваг та корисного дитячого дозвілля. Зокрема – вивчення українських колядок та щедрівок, розповіді про народні традиції та ознайомлення з українськими святковими стравами, розучування віршів. А ще для наших маленьких гостей передбачено декілька майстер-класів студії декоративно ужиткового мистецтва. До речі, усі роботи маленьких талантів буде обов’язково відзначено гарними призами, а помилуватися творінням рук дитячих, котрі будуть виготовлені переважно з природного матеріалу і на зимову тематику, можна буде 15 січня у верхньому фойє Палацу культури.

Та і це ще не все. У кількох оздоровницях товариства «Весні», «Янтарі» та «Рубіні» відбудуться традиційні зустрічі малечі з Миколаєм та його веселою свитою. А новорічні ранки, за наявністю справді зимової погоди, відбудуться не лише у ПК й оздоровницях товариства, але й на бюветах, у вигляді веселих снігових забав.

Весело буде у нас і дорослим відпочивальникам. Про їх дозвілля подбають безпосередньо в самих оздоровницях працівники культурно-дозвільної діяльності. А щоб побачити більше, гостей наших оздоровниць запросять відвідати святкові заходи та концерти в Палаці культури та на бювети. Крім того до відзначення новорічно-різдвяних свят буде залучено кращих із кращих – народний ансамбль пісні і танцю «Трускавчанка» та народний фольклорний ансамбль «Джерела Карпат», шоу двійників та естрадних артистів. Так що сумувати під час перебування в наших оздоровницях гостям не доведеться. Детальніше про програму традиційних святкових заходів «Від Миколая до Йордана» читайте у наступних випусках нашої газети.

Газета «Трускавецькурорт»

(Переглядів 22 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви