Україна має талант! Конкурс на кращу символіку до дня святкування річниці волонтерства у Європі та конкурс плакату від департаменту Євро-2012 виграла трускавецька студія «Концептеріа»

20.04.2010 | Filed under: Некатегоризовано

17 серпня 2009 року Європейським альянсом волонтерства було оголошено конкурс на розробку символіки та слогану до дня святкування року волонтерства у Євросоюзі. Переможцем у конкурсі стала професійна студія дизайну «Концептеріа» з міста Трускавець. Студією було представлено 3 логотипи, один з яких вийшов у фінал і переміг.

У конкурсі приймало участь 566 логотипів та 696 слоганів. Завданням було розробити символіку на десятиріччя до дня волонтерства у Європі. Логотип повинен був бути динамічним, відображати дух доброчинності, європейської солідарності та терпимості. Відбір логотипу-переможця відбувався двома стадіями: спочатку відбиралася краща двадцятка (топ-20) логотипів, що оцінювалася Ревізійною комісією за сприянням Консультативного органу, що складався з фахівців по зв’язках з громадськістю. Завершальним фінальним етапом відбору переможця займалась група з оцінки, що складалася з висококваліфікованих представників європейських установ, організацій громадянського суспільства та засобів масової інформації.

Інформація про конкурс розповсюджувалась для громадян Євросоюзу і саме тому приємно, що переможцем Європейського конкурсу став саме логотип з України, від Трускавецької студії дизайну «Концептеріа».

На початку грудня 2010 року у Брюсселі (Бельгія) відбудеться офіційне відкриття, куди запрошено переможців конкурсу. Додаткова інформація на сайті організатора http://www.eyv2011.eu/ та на сайті Європейської комісії з питань громадськості http://ec.europa.eu/citizenship/news/news1026_en.htm

Цікавим є той факт, що незадовго після цієї перемоги, студія «Концептеріа» перемогла ще на одному конкурсі з розробки плакатів для рекламно-інформаційних кампаній з питань безпеки дорожнього руху, та отримала перемогу одразу у двох номінаціях – обмеження швидкості та використання ременів безпеки. Конкурс було оголошено Департаментом «ЄВРО 2012» Львівської міської ради, в рамках підготовки до проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу у м. Львові.

За словами арт-директора Івана Гамаля, студія «Концептеріа» не збирається на цьому зупинятись, та продовжуватиме приймати участь у подібних та інших професійних конкурсах. Криза заставляє людей боротись і вигравати. Якщо не виходить просунутись одним шляхом, будемо просуватись іншим.

Це вже третя перемога для української студії дизайну «Концептеріа» в продовж місяця, що ще раз доказує, що західна Україна багата на таланти.  Про конкурс плакатів: http://football.sport.ua/news/91119, про саму студію – www.conceptarea.com.ua

Прес-служба студії «Концептеріа», м. Трускавець

(Переглядів 56 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви