Казковий інфаркт

01.06.2010 | Filed under: Некатегоризовано

18 травня у Народному домі ім. І.Франка вирувало веселе студентське життя. Тут відбувалася фінальна гра ХVІІІ фестивалю Клубу веселих і найкмітливіших (КВН) серед команд факультетів Дрогобицького педуніверситету. Організатором шоу традиційно виступили профком студентів ДДПУ та студентське самоврядування.

Нагадаємо, що три путівки до фінальної гри виборювали 9 команд. У першій грі 15 квітня студенти факультету романо-германської філології перемогли своїх суперників з інституту фізики і математики та факультету менеджменту і маркетингу. 19 квітня команда історичного факультету здолала представників соціально-гуманітарного та факультету фізвиховання. А 20 квітня команда факультету біології виступила краще за двох інших суперників – команд інженерно-педагогічного та педагогічного факультетів.

Отож, у фінальній грі титул чемпіона виборювали команди КВН «Екстерем» (біологічний факультет), «Інфаркт» (факультет романо-германської філології) та «Істфак» (історичний факультет). І якщо команди майбутніх вчителів історії та іноземних мов вже мають у своєму доробку чемпіонські звання, то студенти факультету біології вперше потрапили до фіналу.

До речі, за попередні 17 років 5 разів найкращим у КВНі був Інститут фізики та математики («Фізматівська шпана»), 4 рази – інженерно-педагогічний факультет («Анжеліка»), тричі – факультет менеджменту та маркетингу («Мимо»), двічі – факультету романо-германської філології («Інфаркт»). По одному разу чемпіонський титул виборювали студенти філологічного («Продіджі з філфаку») й історичного («Істфак») факультетів, а також та фізичного виховання («ФіФа»).

«Повіримо у казку» – таку тему цьогорічної фінальної гри обрали організатори. У першому конкурсі під назвою «Візитка» найвдаліше жартувала команда «Інфаркт», яка й отримала найвищі бали від журі. Двоє інших суперників зібрали трохи менший очковий врожай.

Після конкурсу «Розминка», в якій команди мають проявити кмітливість і за 30 секунд влучно відповісти на запитання суперника, лідера майже наздогнали студенти-біологи. З перевагою в один бал попереду був «Інфаркт», слідом «Екстрем», а ось майбутні історики відставали від першого місця вже на дев’ять балів.

У конкурсі СТЕМ «Інфаркт» представив на суд глядачів дотепно змонтовану версію мультфільму «Льодовиковий період». На екрані з допомогою відеопроектора голосами студентів заговорили герої мультика, які в оригінальний спосіб вирішували проблему водопостачання гуртожитків ДДПУ. Але оскільки абревіатура СТЕМ розшифровується як «Студентський театр естрадної мініатюри», члени журі оцінило таке новаторство не дуже щедро, адже театральної сценки глядачі так і не побачили.

Цим скористалися «екстремали», які вдало обіграли на сцені казкові сни і за результатами оцінювання конкурсу вийшли у лідери з перевагою у 3 бали. Як кажуть, запахло сенсацією, команда-дебютант фіналу опинилася зам крок до чемпіонського звання.

«Істфак» у СТЕМі продемонстрував сценку, у якій хлопець на певний час застряг у ліфті з двома блондинками, які за давнім стереотипом не відзначалися особливими інтелектуальними здібностями.

Все вирішувалося в останньому конкурсі «Музичне домашнє завдання», темою якого була «Подорож за тридев’ять земель». Команда «Екстрем» продемонструвала добрі вокальні здібності, при цьому зобразивши студентів-мандрівників, які потрапили на острів з дикунами.

«Інфаркт» уявно переніс глядачів у сонячне Закарпаття. Там студенти збирали місцевий фольклор, знайомилися з дивакуватими звичаями і традиціями. Періодично на екрані демонструвалися кумедні телевізійні включення з різних закарпатських міст, попередньо відзняті кавеенниками на відео.

«Істфак» торкнувся теми підготовки української збірної до зимової олімпіади, на якій її спіткала невдача. Майбутні історики посміялися з проходження спортсменами медогляду, з відбору кандидатів у збірну. Частина виступу мала вигляд пантоміми під нарізані і дотепно змонтовані фрагменти пісень. Щоправда, тривала ця сценка трохи задовго.

Час фінальної гри збіг швидко. Члени журі підняли вгору таблички з оцінками, і лічильна комісія оголосила ім’я чемпіона ХVІІІ студентського фестивалю КВН й володаря перехідного Кубка. Із доробком у 90 балів ним стала команда факультету романо-германської філології «Інфаркт». На 8 балів менше (хоч на думку деяких членів журі розрив мав би бути не таким значним) зібрав «Екстрем», третім фінішував «Істфак» (72 бали).

Усі учасники фіналу отримали з рук голови студентського профкому та ведучого фестивалю Ігоря Гівчака дипломи та грошові премії. Перехідний Кубок дотепники з «Інфаркту» фактично передали самі собі, оскільки здобули його вдруге поспіль.

Варто відзначити активну підтримку уболівальниками своїх команд. Іноді здавалося, що ти потрапив на футбольний матч, а не на фестиваль КВН. У залі панувала атмосфера веселого святкового дійства.

Пропонуємо нашим читачам  декілька підслуханих на фестивалі жартів.

***

Кінь. Корова. Баран. Свиня… А що продала твоя сім’я, щоб ти вступив в університет? («Істфак»).

***

Змій Горинич вирішив стати міським головою одночасно Дрогобича, Трускавця й Борислава. («Істфак»).

***

У Доброгостові нема ні Інтернету, ні «Контактів», ні «Однокласників». Зате є сіновал – і є контакти між однокласниками! («Екстрем»)

***

Дятел застряг дзьобом у дуплі. Тепер у білочки є підвіконник. («Екстрем»).

***

Після того, як Курочка-ряба здзьобала пів мішка цементу і народилася казка про яйце, яке ніхто не міг розбити. («Інфаркт»).

***

У номінації «Найякісніший гумовий виріб» перемогла маршрутка «Дрогобич-Стебник»! («Інфаркт»).

***

Дідо – за ріпку, баба-за діда, внучка – за бабу, Жучка – за внучку, киця – за жучку, мишка – за кицю. А за кого ти голосував на виборах Президента? («Інфаркт»)

***

Мешканці Закарпаття впевнені, що після появи програми «Windows-Vista» наступною з’явиться програма «Windows- Гайта». («Інфаркт»).

***

– Дивно, як корейці – нація, яка практично не вживає алкоголю, – могли придумати машину «Dаewoo-Lanos»?

– За твоєю логікою, судячи з нашої «Таврії», українці взагалі не тверезіють! (із конкурсу «Розминка»).

Ярослав Грицик, газета «Галицька зоря»

(Переглядів 28 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви