Українська дівчина зіграє роль у італійській кінострічці “Перелітні птахи”

28.08.2010 | Filed under: Некатегоризовано

6 вересня у Львові стартує кастинг актриси на роль у італійському повнометражному художньому фільмі “Перелітні птахи”. Зйомки цього італійського проекту проходитимуть в місті Солерно (Італія). Відомий режисер Валерій Жєрєгі залучатиме до зйомок фільму акторів із різних країн – Італії, Молдови, Росії, Румунії, України. Із надісланих заявок львівське журі кастингу запросило для участі 50 дівчат.

За словами директора журналу «Антураж» Оксани Родак, головного медіа-партнера заходу, молода команда журналу, які є достатньо хорошими спеціалістами, на сторінках видання покажуть для української публіки яскраву гаму цього кастингу.

10 вересня у м. Трускавець буде оголошено переможця кастингу під час відкриття Алеї кінослави Трускавецького міжнародного кінофестивалю телевізійних фільмів  “Корона Карпат”. Також отримають нагороди ще чотири номінантки кастингу.

Довідка: Кастинг триватиме з 6 до 9 вересня в офісі журналу «Антураж» за адресою: Львів, пр. Свободи, 25/1. Графік кастингу: 6 вересня о 14:00 – відкриття першого дня кастингу. Знайомство з учасницями. 7 вересня з 10:00 – другий день кастингу. Знайомство з учасницями. 15:00 – попередній конкурсний відбір.

8 вересня з 10:00 – третій день кастингу. Виконання творчих завдань та профвідбір конкурсанток на заключний етап кастингу.

9  вересня з 10:00 – четвертий день кастингу. Заключний етап кастингу. 15:00 – Визначення п’ятірки претенденток на виконання ролі у повнометражному італійському фільмі «Перелітні птиці».

10 вересня у м. Трускавець – оголошення переможця кастингу та нагородженя у чотирьох номінаціях.

Медіа-центр кінофестивалю, http://koronakarpat.com.ua

(Переглядів 21 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви