Уряд Азербайджану співпрацюватиме з Трускавцем

12.10.2016 | Filed under: Новини

Про співробітництво домовились під час робочої зустрічі міський голова Трускавця Андрій Кульчинський та заступник міністра соціальної політики Азербайджану Натик Мамедов. Про це ІА ZIK повідомили у Трускавецькій міській раді

Разом з заступником міністра на перемовини до Трускавця прибув Ільгар Гурбанов, начальник Державної медико-соціальної експертизи і реабілітації Інвалідів  та Даянат Фараджов, начальник сектору організації і управління закупок економічного відділу апарату МТСЗН.

Представники уряду Азербайджану виявили велику зацікавленість Трускавцем, власне, лікувальним та відпочинковим напрямом. Пан Мамедов зазначив, що після побаченого делегація зупинила свою увагу на санаторії «Карпати» та Міжнародній клініці Козявкіна.

«З цими закладами ми готові співпрацювати вже найближчим часом, санаторій «Карпати» – це гарна якість за помірними цінами, а медичний рівень клініки Козявкіна взагалі важко з чимось порівняти», – поділився враженням Натик Мамедов, голова азербайджанської делегації.

У результаті зустрічі буде підписано меморандум-угоду про співпрацю з Трускавцем та, зокрема, з санаторієм «Карпати», що було погоджено з представником санаторію «Карпати» Русланом Пристаєм.

Також необхідні листи будуть направлені в Міністерство соцполітики України й Азербайджану.

Як повідомили високоповажні гості, на основі таких підготовчих заходів вже влітку наступного року міністерство соціальної політики Азербайджану матиме можливість цільово направлятиме своїх громадян на лікування до Трускавця у зазначені заклади.

ЗІК

(Переглядів 45 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви