Успіх на Чемпіонаті України серед юніорів

19.11.2013 | Filed under: Публікації

15-16 листопада 2013 року в Кіровограді відбувся Чемпіонат України з хортингу серед юніорів і юніорок (16-17р.) та молоді (18-21р.) а також в рамках чемпіонату України пройшов відкритий чемпіонат Кіровоградської області серед молодших юнаків і дівчат (8-9, 10-11, 12-13р.) та кадетів і кадеток (14-15р.).

Громадська організація “Львівська обласна федерація хортингу” у складі вісьмох спортсменів та трьох суддів взяла участь у цих змаганнях. В заліку чемпіонату України серед юніорок перше місце у розділі “Показовий виступ” посіла Христина Піць та друге місце у розділі “Форма”, серед юніорів у розділі “Двобій” другим став Денис Савицький.

В заліку відкритого чемпіонату Кіровоградської області перше місце у розділі “Двобій” серед молодших юнаків (12-13р.) виборов Давид Гаврилов та третім у цій віковій категорії став Ігор Грейцеровський. Серед кадетів (14-15р.) першим у розділах “Показовий виступ” та “Форма” став Владислав Сорока третє місце в найбільш чисельній по кількості бійців ваговій категорії 60-65 кг. у розділі “Двобій” з трьома перемогами посів Олег Зварич, який проявив справжній характер бійця поступившись переможцю досвідченому спортсмену з Києва лише в один бал.

Отже, у підсумку ГО “Львівська обласна федерація хортингу” виборола чотири золоті, дві срібні та дві бронзові медалі. На цьому чемпіонаті керівництвом Української федерації хортингу старшим тренером України з хортингу в розділі “Форма” призначено президента Дрогобицького осередку хортингу Іваницького Дениса Володимировича. Відбувся дебют як судді в розділах “Форма” та “Показовий виступ” нашої спортсменки Ірини Циган, яка, за словами фахівців з хортингу, пройшла його успішно. Віталій Плеханов – президент ГО “Львівська обласна федерація хортингу” на чемпіонаті України в якості рефері вісудив понад 70 поєдинків, що додало йому досвіду в цьому напрямку роботи. Фото змагань можна передивитись на сайті ГО “Львівська обласна федерація хортингу” – www.horting.lviv.ua

Хочемо подякувати спонсорам, які підтримали нашу федерацію у цих змаганнях, – це Володимир Ілліч Козявкін (“Міжнародна клініка відновного лікування”, м. Трускавець), Лев Ярославович Грицак (генеральний директор ГКК “Карпати”, м. Трускавець) та почесний президент ГО “Львівська обласна федерація хортингу” Микола Кобільник.

Наступні змагання з хортингу відбудуться 7-8 грудня 2013р. у Львові – це Кубок України серед чоловіків та жінок в спортивному комплексі “Грація” ринок “Південний”. ГО “Львівська обласна федерація хортингу” за підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації виступає організатором змагань. Усі бажаючі можуть безкоштовно відвідати змагання та познайомитись із цим колоритним національним видом спорту. Відкриття змагань восьмого грудня о 12 год. 00 хв.

На фото: призери та переможці змагань в м. Кіровоград.