В бібліотеці пройде зустріч з науковою працівницею музею-садиби Малишка

29.10.2019 | Filed under: Новини

Завтра, 30 жовтня, в приміщенні Трускавецької центральної міської бібліотеки (вул. Дрогобицька, 12) відбудеться зустріч з Оленою Артюшенко, науковою працівницею музею-садиби українського поета Андрія Малишка. Музей було відкрито в лютому 1991 року в будинку на околиці міста Обухів.

Пані Олена розповість про життєвий шлях Андрія Малишка, про його сім’ю, про перепони та перешкоди на дорозі успіху, про звичаї та традиції не лише з життя саме цієї родини, а й усього українського народу. Родзинкою заходу буде знаменитий обухівський рушник, орнамент якого однаково яскравий та тендітний з обох сторін. Початок зустрічі о 15.30.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви