В Бориславі буде Монар

13.04.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Для лікування та реабілітації осіб, залежних від алкоголю та наркотиків, використовують багато методик, цієї мети намагаються здобути різним шляхом. Однією з системи протидії цим явищем є так званий «Монар», який добре себе зарекомендував у сусідній Польщі. А 19 березня громадську організацію «Монар-Борислав» було зареєстровано і в наших сусідів-бориславців. Виконавчим директором став п. Роман Керч, знаходиться ГО за адресою вул. Дрогобицька, 53а. Задекларованою метою діяльності «Монар-Борислава» є задоволення та захист законних, соціальних, економічних, творчих та інших спільних інтересів членів організації, що ґрунтуються на сприянні розвитку здорового способу життя серед громадян та допомозі у подоланні залежності від алкоголю та наркотиків, а також підтримка осіб, яких торкнулася епідемія ВІЛ/СНІД, повідомляє газета «Нафтовик Борислава».

Нагадаємо, що в нашому регіоні це перший зареєстрований Монар, більшість залежних випробувало свій шлях проходження реабілітації за методом «12 кроків», який використовують в реабілітаційному центрі «Назарет», що діє під егідою «Карітасу СДЄ УГКЦ» поблизу Дрогобича. Діють і інші реабілітаційні центри, в цьому ж Бориславі, у Медвежі та інших населених пунктах – від різних євангельських церков. Планується відкрити ребцентр і в с. Довге Дрогобицького району.

Власна інформація

(Переглядів 16 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви