В Бориславі збирали підписи проти сміттєзвалища

21.07.2010 | Filed under: Некатегоризовано

У вівторок, 20 липня, бориславська «Свобода» збирала підписи проти влаштування в місті регіонального сміттєзвалища та будівництва сміттєпереробного заводу, чим займається в місті нафтовиків компанія «КомЕкоБорислав». Масла в вогонь додало підписання угоди цієї фірми із Трускавцем та декларація дрогобицької влади долучитися до проекту та піти шляхом Трускавця, не очікуючи примарного канадського інвестора. Всього було зібрано майже 3 тисячі підписів під петицією до органів бориславської влади вирішувати це питання не потай, а відкрито. Нагадаємо, що питання про співпрацю влади Борислава з фірмою «КомЕкоЛьвів» та виділення їй земельної ділянки на околиці Борислава розглядалося на сесії Бориславської міської ради відкрито та прозоро.

Власна інформація

(Переглядів 14 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви