В Інтернеті стартував благодійний проект «Синам України» в підтримку бійців Національної гвардії України

01.07.2014 | Filed under: Публікації

У суботу, 28 червня, в соціальній мережі Фейсбук стартував благодійний проект в підтримку бійців Національної гвардії України – вихідців з Дрогобиччини. Назва проекту символічна – «Синам України».

Допоки ведеться робота над організацією уже анонсованої «живої» виставки-продажу робіт митців, на Сході йде неоголошена війна. При чому, поки наші бійці дотримуються миру, терористи укріплюють свої позиції, отримують військове спорядження, вбивають патріотів України.

Як наслідок, творчим об’єднанням «КАКТУС» було ухвалено рішення не зволікати, не чекати часу відкриття «живої» виставки-продажу. Вона відбудеться, але трохи згодом. Натомість, в режимі он-лайн проект стартував вже у суботу. Події Революції Гідності довели: Інтернет, зокрема соцмережа Фейсбук, можуть творити дива!

Отож, вже відтепер в альбомі «Синам України» у Фейсбук почнуть з’являтися фото картин, які придбати можна вже. Перераховані вами кошти цільово надійдуть виключно на потреби українських бійців.

Проект проводиться з метою збору коштів для військового оснащення ПЕРШОГО ГВАРДІЙСЬКОГО БАТАЛЬЙОНУ РЕЗЕРВУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ. Там, у гарячих точках Сходу країни, добровільно несуть службу хлопці-вихідці з Дрогобиччини. Бійцям сьогодні потрібна військова амуніція, обмундирування, є потреба в ліках та ін…

Допомогти, придбавши картину-ікону авторства митців творчого об’єднання «Кактус», просто:

1. Заходите в соціальній мережі Фейсбук в Альбом «Синам України».

2. Під фотографією уподобаної вами ікони в альбомі «Синам України» ьронюєте картину.

3. Переказуєте кошти на картковий рахунок, відкритий ГО «Дрогобицький Майдан» спеціально для потреб військовослужбовців,

4. Фотографуєте квитанцію, викладаєте в мережу під фотографією уподобаної вами ікони в альбомі «Синам України».

5. В «приваті» координатора проекту (Maria Kulchickaya) залишаєте Ваші особисті дані (номер тел./адресу), після чого ікону Вам передадуть особисто (якщо місцезнаходження співпадає), або надішлють поштою, або ваш варіант.

НОМЕР КАРТКОВОГО РАХУНКУ у Приватбанку для перерахунку коштів: 4405 8858 2379 5056 (Олег Дукас).

На продаж в благочинному проекті виставлено картини-ікони таких митців: Лев Скоп, Тетяна Думан, Михайло та Андрій Скопи та ін., за що їм величезне спасибі!

Світлини картин поновлюватимуться, додаватимуться.

Проект відбувається з ініціативи бійця Національної гвардії України Василя Масного за підтримки митців творчого об’єднання «Кактус».

Підтримаймо наших Захисників! Бо якщо вони не захистять Україну, нашу понівечену Конституцію, права і свободи кожного з нас – ніхто не захистить. Якщо ми не допоможемо їм у цій боротьбі – то хто допоможе? Це – наша спільна війна і наша спільна відповідальність.

Слава Україні! Героям тричі слава!

Марія Кульчицька, координатор проекту (конт. тел. 067-309-37-43)

(Переглядів 47 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви