В лікарні – нові рентгенограф та УЗД-апарат. Далі буде…

23.02.2021 | Filed under: Публікації

22 лютого Трускавецьку міську лікарню з робочим візитом відвідав народний депутат України Орест Саламаха (фракція «Слуга народу»). Візит був приурочений до початку функціонування двох новітніх апаратів, яких давно потребувала Трускавецька лікарня – рентген-апарату та цифрового УЗД-апарату.

Майже 4,5 млн. грн. коштує це придбання. 9 лютого КНП «Трускавецька міська лікарня» Трускавецької міської ради підписала договір із ТОВ “Медсервісгруп” на постачання діагностичного обладнання (Система рентгенівська діагностична KAIGEN-40 R та Система ультразвукова діагностична Apogee 5300). Медичне обладнання оплачено за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток, яку залучив на округ народний депутат України Орест Саламаха. За півтора року роботи Ореста Саламахи в статусі народного депутата це явно не перший вияв турботи про лікарню у Трускавці – торік сюди прибув новісінький апарат штучної вентиляції легень.

Під час оглядин як працює новітня діагностична апаратура Ореста Саламаху супроводжували його помічники Сергій Чурбанов та Іван Герльовський. А міський голова Трускавця Андрій Кульчинський вручив нардепу подяку за те, що той підтримує ініціативи трускавчан. Бо не лише лікарні допомагає Орест Саламаха – завдяки його підтримці місто-курорт отримало новий спортивний майданчик в курортному парку (біля бювету), замощено бруківкою міжбудинкові проїзди та переходи на вулиці Івасюка, завершено ремонт школи-гімназії, будується з нуля нова дорога до Трускавця в обхід небезпечної зони проваль.

Обновками в лікарні задоволені всі – і головний лікар Ігор Стасик, і його заступник Руслан Пономаренко, і спеціалісти, котрі працюватимуть з новою діагностичною апаратурою. Так, під дверима кабінету ультразвукової діагностики вже очікувала молода пара, щоб дізнатися більше про свою майбутню дитину, яка зародилася в утробі матері. Не натішаться рентгенографом і лікарі-рентгенологи, адже старий апарат вже служить більше 30 років. Так що він не просто старий, а старенький, ветхий.

«Радий, що своєю діяльністю вкотре  долучився до позитивних змін! Такі результати роботи на окрузі надихають до ще більших досягнень, і вони обов’язково будуть!», – каже народний депутат Орест Саламаха.

«Ми щиро вдячні пану Оресту Саламасі, народному депутатові від Дрогобиччини, за те, що не словом, а ділом допомагає Трускавцю, допомагає Трускавецькій лікарні, постійно тримає контакт з нашою громадою, особисто приїжджає сюди, дослуховується до своїх помічників, які є справжніми патріотами рідного міста. Тож ця подяка, яку ми вручаємо Оресту Ігоровичу сьогодні – від щирого серця», – зазначив під час свого виступу в Трускавецькій лікарні міський голова Андрій Кульчинський.

А в лікарні сподіваються, що завдяки сприянню народного депутата Ореста Саламахи вдасться втілити й інші їхні мрії, зокрема придбати комп’ютерний томограф.

Вл. інф.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви