В органах місцевого самоврядування та виконавчої влади Львівщини впроваджують електронне врядування

18.03.2015 | Filed under: Новини

На третьому пленарному засіданні ХХХІІІ сесії Львівської обласної ради депутати ухвалили програму «Електронна Львівщина», яка передбачає впровадження е-врядування в органах місцевого самоврядування та виконавчої влади області, а також – розвиток електронної системи надання адміністративних послуг населенню.

Програма реалізовуватиметься у Львівській області впродовж 2015 – 2017 років. Серед основних завдань: створення, модифікація та розвиток існуючих офіційних веб-сайтів і веб-порталів місцевих органів влади, створення та розвиток інформаційних систем електронної демократії в області, забезпечення ліцензійним програмним продуктом органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, а також технічне обслуговування та адміністрування програмного забезпечення веб-порталу системи «Галереї послуг».

Загальний обсяг фінансування програми на 2015 рік депутати затвердили в обсязі 600 тис. грн. Фінансування на 2016 – 2017 роки буде визначатись щорічно при затвердженні обласного бюджету.

Прес-служба Львівської обласної ради

(Переглядів 91 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви